Lietuvos vežėjams – pažangiausia Europoje krovinių maršruto planavimo sistema

2011 11 10 Šaltinis: Trans.eu Baltic, UAB

Informacijos šaltinis: Trans.eu Baltic, UAB

Krovinių ir transporto birža Trans.eu šį mėnesį Lietuvoje pristatė naujausią savo programos versiją – “Trans 4.0”. Ši versija leidžia ne tik reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje surasti laisvą transportą, bet ir tiksliai apskaičiuoti transportavimo išlaidas.

“Programą tobulinome dvejus metus atsižvelgdami į klientų pageidavimus – įdiegėme tuos elementus, kurių labiausiai trūko, kad krovinių pervežimas būtų kiek įmanoma paprastesnis”, – sako Trans.eu Vilniaus filialo vadovas Albertas Kerno.

Pasak jo, labiausiai verta dėmesio yra programoje įdiegta “TransMap” sistema. Tai – Europos žemėlapių modulis, kuriame nurodoma, kuriose kelio atkarpose yra taikomi apribojimai sunkvežimiams. Todėl dabar galima tiksliau nei bet kada anksčiau suplanuoti maršrutą, o integruoto kalkuliatoriaus dėka įvertinti transporto kaštus.

Žemėlapiuose įdiegtos pašto kodų ir krovinių paieškos funkcijos leidžia per kelias akimirkas susipažinti su pasiūlymo detalėmis ir susisiekti su paslaugą siūlančiu asmeniu.

Domėdamiesi pasiūlymais, klientai gali iš karto matyti, ar paslaugos siūlytojas nėra įtrauktas į skolininkų sąrašą. Be to, naujojoje versijoje yra daugybė kitokių funkcijų, kurios palengvina klientų darbą. Aktualiausios iš jų – kontaktų grupavimas, paieška, specialūs skirtukai, padedantys geriau valdyti visą reikiamą informaciją.

“Pagal funkcijų įvairovę ir teikiamas galimybes šiuo metu tai yra pažangiausia krovinių birža Europoje. Be to, joks kitas operatorius neužtikrina tokių tikslių žemėlapių”, – teigia A. Kerno.

Pasak jo, iki šiol klientai labiausiai vertino Trans.eu dėl didžiulės krovinių ir transporto pasiūlymų bazės, o dabar turės ir iškirtinai patogią valdymo sistemą.

Trans.eu paslaugomis visoje Europoje naudojasi daugiau kaip 200 tūkst. įmonių dirbančių transporto, logistikos ir ekspedijavimo srityse. Per biržą vežėjai gali surasti krovinius, kuriuos reikia pervežti, o tie, kuriems reikia pervežti krovinius – laisvą transportą, važiuojantį reikiamu maršrutu.

Atgal į sąrašą
Į viršų