Lietuvos programuotojų darbas įvertintas tarptautiniu apdovanojimu

2009 02 10 Šaltinis: Technologijos.lt

Informacijos šaltinis: Technologijos.lt

Tarptautinė finansinių tyrimų ir konsultacijų kompanija „Celent“ įvertino Australijos draudimo įmonę „Real Insurance“. Ši bendrovė buvo pripažinta geriausia 2009 metų draudimo paslaugų teikėja už novatorišką transporto priemonių draudimo projektą, kurį įgyvendino naujos kartos IT sistemų kūrėjos „Exigen Services Lietuva“ specialistai.

Pripažinimo sulaukusį draudimo projektą vykdė kompanija „Exigen Insurance Solutions“, kuri priklauso „Exigen“ – pasaulinei naujos kartos informacinių sistemų kūrimo paslaugų įmonių šeimai. Techninis projekto įgyvendinimas buvo patikėtas Lietuvos biuro programuotojams.

„Celent“ ataskaitoje teigiama, kad lietuvių programuotojų sukurtas produktas pasirinktas „dėl novatoriško pobūdžio ir efektyvaus pristatymo rinkoje“. Ši atsiskaitymo už paslaugas sistema draudimo rinkai buvo pasiūlyta pirmą kartą ir išsyk sudomino vartotojus.

„Džiaugiamės, kad įmonės darbuotojai prisidėjo prie „Real Insurance“ verslo tikslų ir padėjo tapti geriausiu draudimo paslaugų teikėju. Nuolatos siekiame, kad lietuvių specialistai būtų vertinami tarptautiniu mastu, o šis apdovanojimas įrodo, kad mūsų pastangos yra efektyvios“, – teigia „Exigen Services Lietuva“ vadovas Tomas Vaičiūnas.

Kompanijai „Real Insurance“ sukurto „Mokėk kiek važiuoji“ (angl. pay-as-you-drive) produkto esmė – užuot pirkus fiksuotos sumos automobilio draudimo polisą, mokama už ketinamą nuvažiuoti mylių skaičių. Skirtingai nuo kitų GPS įrangą naudojančių panašių paslaugų teikėjų, „Real Insurance“ naudoja transporto priemonių tachometro parodymus.

Tai ne vienintelis bendras „Exigen Insurance Solutions“ ir „Exigen Services Lietuva“ projektas, šiais metais susilaukęs aukščiausio „Celent“ įvertinimo. Prestižinių Niujorke vykusių draudimo apdovanojimų metu kompanijai „AIG Private Client Group“ Lietuvos programuotojų sukurtas technologinis verslo automatizavimo sprendimas taip pat buvo pripažintas geriausiu dėl efektyvaus sprendimo panaudojimo.

Anot T. Vaičiūno, “Exigen Services Lietuva” stipri IT profesionalų komanda bei jos sugebėjimai taikyti naujoves yra pagrindinė projektų sėkmės priežastis, todėl skiriamas didelis dėmesys investicijoms į darbuotojų motyvaciją ir įgūdžių tobulinimą. Įmonės personalas tarptautinių projektų patirtį sėkmingai taiko ir dirbdamas su Lietuvos užsakovais.

Atgal į sąrašą
Į viršų