Lietuvos pašte ir Rytų skirstomuosiuose tinkluose įdiegtos informacijos saugumo valdymo sistemos

2009 05 20 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Viena didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų (IT) įmonių „Blue Bridge“ bendrovėms Lietuvos paštas ir Rytų skirstomieji tinklai sukūrė bei įdiegė informacijos saugumo valdymo sistemas. Įdiegtos sistemos užtikrins efektyvesnę bendrovių informacinių sistemų ir informacijos apsaugą.

„Tiekdami elektros energiją daugiau nei 750 tūkst. vartotojų, jaučiame atsakomybę už kokybišką klientų aptarnavimą, kuris daugeliu atvejų priklauso nuo informacijos apie klientus tikslumo, patikimumo bei jos valdymo galimybių. Įdiegta nauja informacijos saugumo sistema garantuos įmonėje valdomos informacijos saugumą ir patikimumą bei leis užtikrinti duomenų apie klientus saugumą“, – sako bendrovės AB Rytų skirstomųjų tinklų Informacinių technologijų departamento IT infrastruktūros skyriaus vadovas Jonas Piliponis.

Pasak AB Lietuvos pašto strateginių projektų vadovo Anatolijaus Mitrofanovo, diegiant naują sistemą, svarbiausias įmonės tikslas buvo pagerinti informacijos saugumo valdymą, taip užtikrinant efektyvesnį bendrovės darbą. „Įdiegus šią sistemą, sumažės informacijos saugumo pažeidimų ir jų pasekmės verslui, todėl pagerės technologinių procesų kokybė ir mūsų paslaugų vartotojų pasitenkinimas“, – teigia A. Mitrofanovas.

Įmonė „Blue Bridge“ sukūrė ir bendrovėse Lietuvos paštas bei Rytų skirstomieji tinklai įdiegė informacijos saugumo rizikų valdymo procesus, atliko svarbiausius informacijos saugumo valdymo sistemos sukūrimo ir įdiegimo darbus. Informacijos saugumo valdymo sistemos sukurtos atsižvelgiant į LST ISO 27001 saugumo valdymo standarto reikalavimus.

Taip pat „Blue Bridge“ specialistai bendrovei Lietuvos paštas parengė informacijos saugumo reikalavimų ir vartotojų administravimo taisykles, informacijos saugumo dokumentų rengimo, duomenų apsaugos rizikos vertinimo ir mažinimo tvarką bei IT veiklos tęstinumo planą.

„Įdiegtos informacijos saugumo valdymo sistemos Lietuvos paštui ir Rytų skirstomiesiems tinklams leis sumažinti riziką, kad dėl IT saugumo pažeidimų gali sutrikti bendrovių veikla. Taip pat padės sistemingai ir koordinuotai saugoti informaciją bei sumažinti tam skiriamas išlaidas“, – teigia bendrovės „Blue Bridge“ pardavimų ir marketingo direktorius Dalius Butkus.

Atgal į sąrašą
Į viršų