Lietuvos IT įmonės prisistatys prestižinėje telekomunikacijų parodoje “BakuTel”

2011 11 23 Šaltinis: Asociacija Infobalt

Informacijos šaltinis: asociacija “INFOBALT”

Asociacijos “INFOBALT” nariai lapkričio 23-26 dienomis dalyvaus Azerbaidžane vykstančioje pasaulinėje telekomunikacijų ir informacinių technologijų parodoje “BakuTel”. Didžiausioje Kaspijos ir Kaukazo regiono parodoje asociacija “INFOBALT” kvies aplankyti jungtinį-nacionalinį stendą, kuriame prisistatys dvylika Lietuvos IT sektoriaus įmonių. Parodos metu Lietuvos IT įmonės pristatys teikiamas paslaugas bei sukurtus produktus Azerbaidžano verslo ir privataus sektoriaus atstovams.

“Lietuvos IT įmonės su Azerbaidžanu bendradarbiauja jau daugiau nei dvejus metus bei planuoja naujų projektų įgyvendinimą artimiausiu metu. Partnerystė su Azerbaidžano organizacijomis jau atnešė puikių veiklos rezultatų, tad ši rinka Lietuvai yra svarbi ir turimus ryšius tikslinga stiprinti”, – teigia asociacijos “INFOBALT” vykdantysis direktorius Edmundas Žvirblis.

Didžiausia Kaspijos regiono “BakuTel” paroda organizuojama jau septynioliktus metus iš eilės ir yra laikoma reikšmingu renginiu, vystant bei užmezgant bendradarbiavimą su užsienio rinkomis ir pristatant šalies IT sektoriaus pasiekimus pasauliui. Kasmet telekomunikacijų ir informacinių technologijų parodoje dalyvauja vietos ir užsienio IT produktų gamintojai ir eksportuotojai, mobilūs operatoriai, Azerbaidžano valstybinės institucijos ir IT paslaugų kompanijos. Šiemet “BakuTel” parodos data taipogi sutampa su simboline 130 metų Azerbaidžane nutiestos pirmosios telefono linijos sukaktimi.

“Azerbaidžane jau turime užmezgę glaudžius kontaktus su galimais verslo partneriais. Tarptautinė paroda “Bakutel” – tai viena iš galimybių pristatyti savo veiklą platesnei auditorijai. Manau, mūsų šalies IT kompanijos galėtų tikslingai orientuotis į tokias perspektyvias rinkas kaip Azerbaidžanas, Turkmėnistanas, Kazachstanas”, – akcentuoja įmonės “Informacinė raida” vadovas Virginijus Jakštys.

Pasak bendrovės “INTA” vadovo Vytauto Vitkausko, Lietuva ir Azerbaidžanas turi unikalias galimybes plėtoti verslo ir mokslo bendradarbiavimą: “Artimiausiu metu puoselėjame planus kartu su Azerbaidžano organizacijomis komercializuoti kelis mokslinius tyrimus”.

Asociacijos “INFOBALT” organizuojamame Lietuvos stende bus pristatomos šios IT sektoriaus įmonės: “Informacinė raida” (informacinių sistemų projektavimas), “Baltic Amadeus” (programavimo projektai ir paslaugos), “Doclogix” (elektroninių dokumentų valdymo sprendimų), “Hnit-Baltic” (geografinės informacinės sistemos), IT sistemų integracijos įmonių bendrovės: “BGM” (IT sistemų integracija) ir “Sistemų integracijos sprendimai”, “Infolex” (IT sprendimai teisininkams), “Alna group”, “NRD” (e.sprendimai valstybės ir verslo sektoriui), “INTA” (informacinių ir aukštųjų technologijų projektų diegimas ir aptarnavimas), “Data House” (programavimo darbai finansiniam sektoriui). Asociacija “INFOBALT” parodoje taip pat organizuos pristatomąjį renginį-seminarą.

Apie asociaciją “INFOBALT”

Asociacija “INFOBALT” atstovauja nacionaliniam IRT sektoriui, vienijančiam 130 Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmonių bei mokslo ir studijų institucijų. Pagrindinis asociacijos “INFOBALT” uždavinys – sukurti geriausias prielaidas IRT pramonės augimui, kuris būtų naudingas Lietuvos žmonėms, viešajam sektoriui bei verslui. “INFOBALT” tiesiogiai bendradarbiauja su Europos, JAV ir kitų valstybių nacionalinių IRT sektorių organizacijomis.

Atgal į sąrašą
Į viršų