Lietuvos IT bendrovė sukūrė inovacinę technologiją

2010 09 27 Šaltinis: UAB "DPA Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “DPA Lietuva”

 

Informacinių technologijų bendrovė “DPA Lietuva” sukūrė specialią inovaciją “ShareSpace”. Tai – informacijos ir procesų valdymo sistema, kurios dėka didžioji dalis organizacinių darbų bus tiesiog automatizuojami. Manoma, kad ši inovacija ypatingai pasitarnaus didžiosioms paslaugų sferos įmonėms bei gamybinėms bendrovėms.

Naujoji sistema sukurta “Microsoft” platformos “SharePoint 2010” pagrindu. Kaip teigė neseniai Lietuvoje viešėjęs “Microsoft” produktų ir sprendimų verslui vadovas Vidurio ir Rytų Europos regionui Bryan Bredehoeft, “DPA Lietuva” specialistai siekė sukurti inovacinę sistemą, į kurią būtų galima integruoti visą verslą.

“DPA Lietuva” pavyko sukurti tai, ką būtų galima pavadinti tarpine grandimi tarp verslo kliento ir verslo struktūros. Ši inovacija suteikia galimybę dirbti specialioje programinėje aplinkoje, kurioje žymiau greičiau sprendžiamos verslo problemos. Inovacinės sistemos moduliavimas pagal verslo funkcijas daro ją unikalia. Turbūt sunku būtų rasti alternatyvų, palengvinančių kasdienį darbą iš karto visai organizacijai – nuo administratorės iki aukščiausio lygio vadovų”, – teigė B. Bredehoeft.

“ShareSpace” inovacinės sistemos paskirtis – įmonių produktyvumo maksimizavimas ir verslo valdymo supaprastinimas. Kaip teigia jos kūrėjos “DPA Lietuva” vadovas Laurynas Truncė, be tokių inovacinių sprendimų vidutinio ir stambaus verslo valdymas darosi vis labiau problemiškas, nes šiandien itin sparčiai auga informacijos kiekiai.

“ShareSpace” unikalus tuo, kad leidžia aiškiai sekti savo, kolegų pavaldinių darbus ir atliekamus procesus. Šis sprendimas ne tik susistemina visą informaciją, leidžia stebėti užduočių vykdymą ir pan., bet ir sukuria terpę bendravimui ir naujų idėjų generavimui. “ShareSpace” išsiskiria ir tuo, kad veikia socialinių tinklų principu – kiekvienas darbuotojas gali nurodyti, ką šiuo metu daro, tikrinti savo departamento grupės naujienas, bendrauti ir dalintis idėjomis tiesioginiu laiku, nebijodamas, kad jos nutekės trečiosioms šalims. Tokie dalykai yra aktualūs šiuolaikiniam verslui, nes, socialinių tinklų patirtis – vienas iš naujų reikalavimų šiuolaikiniam darbuotojui”, – sako L. Truncė.

Jau visai netrukus “DPA Lietuva” pristatys “ShareSpace” sistemos demo versiją, kurią bus galima parsisiųsti ir išsamiau susipažinti su naujosios sistemos galimybėmis. Tikimasi, jog šis unikalus Lietuviškas produktas sudomins ne tik verslo, bet ir viešąjį sektorių.

Atgal į sąrašą
Į viršų