Lietuvos įmonės dalyvaus vienoje reikšmingiausių IRT sektoriaus parodų JAV

2014 09 08

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

VšĮ „Versli Lietuva“ pranešė kartu su penkiomis Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmonėmis (IRT) jau trečius metus dalyvausianti vienoje didžiausių JAV mobiliųjų technologijų parodų „CTIA Super Mobility Week”, vyksiančioje 2014 m. rugsėjo 9-11 d., „Sands Expo and Convention Center” Las Vegaso mieste, JAV.

Lietuva bus vienintelė iš Baltijos šalių, kuri turės nacionalinį stendą. Jame prisistatys 5 Lietuvos IRT sektoriaus įmonės: „SkyBiometry“, „Rubedo Sistemos“, „Addendum Solutions“, „DocLogix“ ir „Altas IT“, sakoma VšĮ „Versli Lietuva“ pranešime.

„Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų sektorius yra itin stiprus ir turi ką parodyti pasauliui. Šiemet mūsų šalies IRT įmonės bus vienintelės iš Baltijos valstybių, kurios prisistatys nacionaliniame stende. Dalyvauti šioje parodoje atrinkome tokias įmones, kurios yra išvysčiusios unikalius ir konkurencingus produktus, turinčius potencialo plėstis tarptautiniu mastu, ypač JAV rinkoje“, – sakė VšĮ „Versli Lietuva“ generalinis direktorius Mantas Nocius.

„CTIA Super Mobility Week” – viena reikšmingiausių mobiliųjų technologijų parodų JAV, kurioje savo produktus ir paslaugas demonstruos virš 1000 dalyvių iš daugiau nei šimto šalių. Planuojama, kad parodą aplankys daugiau kaip 35 tūkst. profesionalų, iš kurių du trečdaliai yra atsakingi už sprendimų priėmimą IRT kompanijose. Šiais metais parodos temos apima platų spektrą nuo elektroninių įrenginių, programinių produktų, jų priedų ir modulių, techninio aptarnavimo paslaugų, mobilių sprendimų komercijoje, buityje, sveikatos priežiūroje, transporte iki ateities technologijų ir infrastruktūros, mobiliojo ryšio ir aplikacijų bei socialinių platformų.

Kompanija „Addendum Solutions” parodoje ketina pristatyti unikalią platformą, kuri leis įmonėms efektyviai komunikuoti su klientais ne vienu, o keliais skirtingais kanalais – SMS žinutėmis, el. paštu ir kt. Toks produktas reikalingas daugeliui mažmeninės prekybos, finansinių paslaugų įmonių, kurioms tenka dažnai siųsti pranešimus. „Šių metų parodoje siekiame pristatyti Co-sender produktą potencialiems klientams ir su jais užmegzti verslo santykius. Be to, neatmetame galimybės, jog sulauksime ir potencialių investuotojų stende – norėtume ir jiems pristatyti savo produktą bei jo ateities viziją “, – parodos lūkesčius atskleidė „Addendum Solutions“ direktorius Edvardas Jatautas. Anot jo, kurdama Co-sender platformą, „Addendum Solutions“ komanda išsikėlė tikslą su juo užkariauti JAV rinką, todėl ši paroda yra žingsnis užsibrėžto tikslo link.

„Rubedo sistemos“ parodoje pademonstruos automatinę cFRAME platformą, kuri leidžia atlikti mobiliųjų tinklų veiklos testavimą skirtingomis sąlygomis. „Konsultavomės su JAV verslo plėtros partneriais „151 Advisors“, kurie labai pagelbėjo atliekant pirminę rinkos analizę, rengiant rinkodaros medžiagą ir mezgant kontaktus. Šiek tiek patirties apie JAV rinkos poreikius turime įgiję iš „Nokia Solutions Networks“ padalinio JAV, su kuriuo pradėjome bendradarbiauti dar 2013 metais. Puikius mokymus apie dalyvavimą JAV parodose surengė „Versli Lietuva”. Organizacija atliko didžiąją dalį koordinacinio ir organizacinio darbo, už ką jiems esame labai dėkingi“, – apie pasirengimą parodai kalbėjo „Rubedo sistemos“ verslo plėtros vadovas Linas Vaitulevičius.

Plačiau skaitykite Balsas.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų