Lietuvos įmonė galės dirbti su “jautriais” duomenimis visame pasaulyje

2011 11 10 Šaltinis: UAB "Baltijos informacinės sistemos"

Infromacijos šaltinis: UAB “Baltijos informacinės sistemos”

Atominių elektrinių saugumo sistemas kurianti ir diegianti bendrovė “Baltijos informacinės sistemos” tapo viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, turinčių sertifikatą, patvirtinantį, kad įmonė atitinka ypač aukštą tarptautinį informacijos saugumo valdymo standartą.

Įvairiose pasaulio šalyse jau dirbanti bendrovė tikisi, kad šis pasiekimas dar labiau padidins jos konkurencingumą rinkoje.

Įmonėje įdiegta ISO/IEC 27001 standarto reikalavimus atitinkanti informacijos saugumo valdymo sistema garantuoja, kad bendrovėje yra užtikrinamas informacijos vientisumas, patikimumas ir konfidencialumas. Tai reiškia, kad informacija su kuria dirba įmonė yra patikrinta, ja galima pasitikėti ir kad informacija nenutekės trečiosioms šalims.

“Turėdama šį sertifikatą įmonė gali dirbti su “jautriais” duomenimis. Tai yra vienas iš reikalavimų kuriant valstybinius, žinybinius registrus ir panašias sistemas. Atominės energetikos srityje tai, žinoma, irgi labai svarbu”, – sako “Baltijos informacinių sistemų” generalinis direktorius Kastytis Butkus.

Informacijos saugos valdymo sistema ne tik garantuos įmonės ir jos klientų informacijos saugumą, bet ir padės pagerinti darbuotojų darbo našumą bei padidinti jos konkurencingumą rinkoje.

“Tikimės, kad per trejus metus įmonės darbo našumas padidės 25 procentais, o tai savo ruožtu prisidės ir prie įmonės konkurencingumą rinkoje didinimo. Per šį laikotarpį taip pat planuojamas 15,7 proc. įmonės apyvartos ir 67,7 proc. įmonės eksporto didėjimas”, – pasakojo K. Butkus.

Įmonės kokybės vadybos sistema, naudojama kasdieninėje įmonės veikloje, sertifikuota pagal ISO9001 reikalavimus dar 2005 metų vasario mėnesį.

“Ateityje planuojame išplėsti ISO9001 pagal “TickIT” schemą, kuri rodo, kad įmonės vadybos sistema atitinka būtent programinės įrangos kokybės geriausios praktikos reikalavimus”, – planais dalijosi “Baltijos informacinių sistemų” generalinis direktorius.

2000 m. įkurta bendrovė “Baltijos informacinės sistemos” daugiausia dirba su Rusijos atominėmis elektrinėmis, tačiau turi klientų ir JAV bei D. Britanijoje. Vienas iš didžiausių įmonės projektų šiais metais – Armėnijos AE modernizavimas.

Atgal į sąrašą
Į viršų