Lietuvoje pristatoma Cyberoam įranga skirta kompiuterinių tinklų apsaugai

2009 10 27 Šaltinis: UAB Hermitage Solutions

Informacijos šaltinis: UAB “Hermitage Solutions”

IT saugumo bendrovė “Hermitage Solutions” Lietuvoje pradeda atstovauti naują kompiuterinių tinklų apsaugos sprendimų gamintoją “Cyberoam”. Šiuose įrenginiuose integruotos svarbiausios funkcijos, kurios skirtos apsaugoti tinklus nuo pavojų iš interneto.

“Organizacijos susiduria su įvairiomis ir daugialypėmis atakomis iš interneto – šnipinėjimo agentai, virusai, nepageidaujami e.laiškai, nesankcionuotas įsiveržimas į vidinį tinklą ir daugelis kitų išnaudojimo būdų, kurie atakuoja individualius vartotojus ir bendrovių tarnybines stotis. Todėl siekdamos apsisaugoti nuo minėtų pavojų organizacijos turi naudoti keletą saugumo technologijų. Kad nereikėtų bendros saugumo sistemos “lipdyti” iš atskirų gamintojų produktų, siūlome “Cyberoam”, kadangi šiame sprendime aktualiausios funkcijos integruotos vienoje platformoje. Tokia koncepcija padeda stiprinti bendrą tinklo saugumą, leidžia sutaupyti investicijas į įrangą, licenzijas, taip pat mažinti kaštus tokios unifikuotos sistemos priežiūrai, administravimui”, – sakė “Hermitage Solutions” atstovas Paulius Čeponis.

“Cyberoam” įrenginiuose integruotas pilnas rinkinys saugumo funkcijų – ugniasienė, virtualus privatus tinklas, antivirusinė ir nuo šnipinėjančių programų sauganti sistema, nepageidaujamo elektroninio pašto filtras, apsaugos nuo įsiveržimo sistema, interneto turinio ir aplikacijų filtras. “Cyberoam” turi įdiegtus papildomus įrankius interneto pralaidumo ir kelių interneto linijų valdymui. Sprendime taip pat integruotas ataskaitų įrankis pateikiantis informaciją apie kiekvieną tinklo vartotoją, t.y. jo interneto naršymo statistiką, informaciją apie atakas, virusų aktyvumo statistiką, informaciją apie saugumo politikos pažeidimus, įsiveržimo incidentus ir panašiai.

Atgal į sąrašą
Į viršų