Lietuvoje biurą atidarė nauja įmonė: Europos IT kompanija “Materna” investuoja į Lietuvoje besikuriančią rinką

2008 05 21

Informacijos šaltinis: MATERNA

“MATERNA Information & Communications” kompanija, kuri yra viena iš pirmaujančių konsultacinių informacijos ir technologijų sektoriaus kompanijų Europoje, plečia savo veiklą Baltijos valstybėse. Jos pirmas biuras šiose šalyse ką tik buvo sėkmingai atidarytas Vilniuje. “MATERNA” centrinis biuras įsikūręs Dortmunde, Vokietijoje. Kompanija taip pat turi filialų tokiose Šiaurės Europos valstybėse kaip Danija, Suomija ir Švedija.

“Viena iš priežasčių, kodėl mes pasirinkome Lietuvos rinką, – spartus šalies ekonominis augimas. Kompanijos ir viešojo valdymo organizacijos vis labiau suinteresuotos optimizuoti savo vidinius procesus. Mes galime pasiūlyti specializuotus sprendimus, padėsiančius įgyvendinti šiuos uždavinius, – pareiškė Dr. Winfriedas Materna (Winfried Materna), valdantysis kompanijos partneris ir įkūrėjas. Kompanijos klientai yra ir didelės Europos bendrovės, kurios yra Baltijos šalių rinkoje. – Mes taip pat norime būti arčiau savo klientų”, – anot Winfriedo Maternos, tai pagrindinės priežastys, dėl kurių atidaromas biuras Lietuvoje.

“MATERNA” kartu su savo strateginiais ir regioniniais partneriais “Baltic Data Center” ir “Lattelekom Technology” jau yra įgyvendinusi keletą didelių projektų Baltijos valstybėse. 2007 metais “Baltic Data Center” įmonėje įdiegta nauja sistema, skirta informacinių technologijų (IT) paslaugų valdymui. Atsižvelgus į iškeltus reikalavimus kompanijos vidaus procesams, įdiegti tokie elementai: IT pagalbos tarnyba (Service Desk), Aptarnavimo lygio valdymas (Service Level Management), Pakeitimų valdymas (Change Management), Turto valdymas (Asset Management), Konfigūracijų valdymo duomenų bazė (CMDB), Konfigūracijų paieška (Configuration Discovery) ir Topologijų paieška (Topology Discovery). “MATERNA” buvo atsakinga už visą projektą, įskaitant konsultacijas, pritaikymą kliento poreikiams, įdiegimą, projekto valdymą, mokymą ir palaikymą.

Remdamiesi ankstesniais “MATERNA” IT rinkos tyrimais, galime spėti, kad didžiausia paklausa šiame regione bus tokių “MATERNA” sprendimų: paslaugų valdymo, klientų aptarnavimo valdymo ir palaikymo, paslaugų valstybinėms tarnyboms ir verslo portalų.

Per kitus dvejus metus “MATERNA” planuoja sutvirtinti savo pozicijas Baltijos šalių IT rinkoje, prisiderinti prie klientų augančių poreikių ir užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Be to, “MATERNA” ieško IT profesionalų, kad galėtų išplėsti savo komandą Lietuvoje, taip pat ieško naujų verslo partnerių.

“MATERNA Information & Communications”

“MATERNA” yra pirmaujanti nepriklausoma IT konsultacinė kompanija, veikianti informacijos ir komunikacijų technologijų srityje. Joje dirba daugiau kaip 1200 darbuotojų visoje Europoje, o kompanijos metinės pajamos 2007 metais siekė 175 milijonus eurų. Kompanija įsteigta 1980 metais. “MATERNA” konsultuoja procesų ir technologijų klausimais, kartu diegdama atitinkamus IT sprendimus kompanijoms ir viešosioms administracijoms. “MATERNA” teikia kvalifikuotas konsultacijas paslaugų, infrastruktūrų bei verslo procesų vadybos, taip pat valdymo ir pritaikymo srityse. Be to, “MATERNA” turi filialų Šiaurės Europos valstybėse – Danijoje, Suomijoje ir Švedijoje, taip pat Austrijoje, Bulgarijoje, Čekijos Respublikoje, Rumunijoje, Slovėnijoje ir Slovakijoje. Tarp kompanijos klientų yra tokios įmonės kaip “Daimler”, “Deutsche Telekom”, “E.ON”, “Lufthansa Technik”, “Porsche”, “SEB”, “Siemens”, “Swedbank”, “TeliaSonera” ir “TietoEnator”.

“MATERNA Information & Communications”

Žirmūnų g. 141

Vilnius

Tel. +370 5 274 8446, faks. +370 5 278 3399

El. paštas: info@materna.com

Interneto svetainė: www.materna.lt

“MATERNA GmbH Information & Communications”

Spaudos tarnyba

Christine Siepe

Vosskuhle 37, 44141 Dortmund, Germany

Tel. (+49) 231/55 99-1 68, faks. -165

El. paštas: Christine.Siepe@Materna.de

Interneto svetainė: www.materna.com

Atgal į sąrašą
Į viršų