Lietuvoje – nauja verslo procesų valdymo sistema „Odoo 8“

2014 09 25
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Lietuvoje pristatoma nauja verslo valdymo
sistemos „OpenERP“ versija – „Odoo V8“. Ši sistema skirta efektyviai valdyti skirtingus verslo veiklos procesus. Nepriklausomai nuo dydžio ir veiklos pobūdžio, įmonės gali rinktis iš daugelio kelių tūkstančių modulių – nuo pardavimų, gamybos, iki apskaitos ar klientų valdymo.

„Odoo“ yra naujos kartos sprendimas verslui, norinčiam efektyviai – taupant laiką ir resursus – valdyti verslo procesus, kad ir kokie jie bebūtų. Įmonės gali centralizuotai sekti pardavimus, gamybą, valdyti klientų duomenų bazes, verslo analitikos procesus ir daugelį kitų, priklausomai nuo veiklos pobūdžio ir poreikių“, – sakė Mindaugas Stauskas, „Odoo V8“ programą Lietuvoje pristatančios įmonės „NOD Baltic“ atstovas.

Anot T. Parnarausko, centralizuota galimybė valdyti verslo procesus taupo ne tik laiką ir žmogiškuosius resursus. Ji leidžia taupyti ir finansines išlaidas, skirtas valdymo sistemoms. Dabar dar daugelis įmonių naudoja kelias skirtingas programas, kurios tradiciškai būna brangios, tuo tarpu centralizuotos sistemos, kur visi reikalingi programiniai įrankiai sutelkti vienoje vietoje, nenusileidžia efektyvumu, be to, yra gerokai patogesnės.

Nauja „Odoo 8“ versija lengvai pritaikoma įvairioms įmonėms, atsižvelgiant į kiekvienos jų veiklą ir poreikius. Įmonės gali pasirinkti, iš daugiau nei 3000 skirtingų modulių, tarp kurių net 500 atnaujinimų.

Priklausomai nuo veiklos pobūdžio, įmonės gali pasirinkti „Odoo 8“ sistemoje valdyti nuo vienos iki daugelio funkcijų – tai ir klientų duomenų bazių valdymą, projekto kūrimo ir užduočių laiko planavimą, buhalterinius procesus, pardavimus. Pavyzdžiui, gamybos ar sandėliavimo įmonėms sistema padeda optimaliai valdyti produktų minimalaus kiekio palaikymą sandėlyje, likučių ataskaitas, prekių judėjimo sekimą ir pan. Projektų valdymo įmonėse „Odoo“ pagalba galima greitai valdyti pardavimų procesus, prekių pirkimo ir pardavimo užklausas, pasiūlymus, sąskaitų faktūrų siuntimą.

„Odoo 8“ pritaikyta tiek didelėms korporacijoms, tiek kelis darbuotojus turinčioms įmonėms. Atitinkamai pagal poreikius, įmonės gali pasirinkti vieną iš „Odoo“ planų. Be to, įmonės gali pasirinkti, ar administruojant sistemą joms reikia pilnos „Odoo“ partnerių pagalbos, ar minimalios. Įmonės „Odoo“ sistemą gali administruoti ir savarankiškai.

Atgal į sąrašą
Į viršų