Lietuvoje startavo nauja bilietų platinimo savitarnos platforma

2016 09 12 Šaltinis: Elektronika.lt

Lietuvoje startavo nauja bilietų platinimo savitarnos platforma – GONEPLAN.LT. Platforma organizatoriams suteikia išmanių įrankių komplektą, kurio pagalba organizatoriai gali valdyti visą bilietų pardavimo procesą: bilietų publikavimą, pardavimą, rezervaciją bei nuskaitymą renginio vietoje. Platforma sukurta taip, kad atitiktų mažų ir vidutinių organizatorių bei įmonių poreikius uždariems ar atviriems renginiams rengti, o renginių dalyviams padėtų greitai surasti to, ko ieško.

Išmanių įrankių spektras sukurtas padėti organizatoriui, renginio dalyviui ir gamtai. GONEPLAN.LT organizatoriui leidžia visus bilietus skenuoti savo išmaniuoju telefonu, nenaudojant jokių papildomų prietaisų. Tai padaryti jie gali mobiliosios programėlės pagalba. Renginių dalyviai skatinami prisidėti prie rūpinimosi gamta ir pateikti bilietus savo telefone, o pasiklydus, programėlės navigacijos pagalba laiku atrasti renginio vietą. Šiuo metu ji jau prieinama „Android“ sistemos naudotojams, o artimiausiu metu ją atsisiųsti galės ir „iPhone“ telefonų mėgėjai.

„Pajusk gyvenimą“ tokiu šūkiu platformos įkūrėjas, dvidešimt septynerių metų jaunas vyras, Marius Obolevičius kviečia žmones tiek atrasti save išmėginant kuo daugiau gyvenime dalykų tiek nedvejoti, kurti ir rizikuoti pildant savo idėjas, net svajones. „Kūryba yra svarbus pilnavertiškesnio gyvenimo faktorius“, – tuo įsitikinęs Marius. Pats daugiau nei metus laiko dienomis rūpindamasis verslo valdymo sistemos diegimu, savo laisvalaikį ir uždirbtus pinigus leido verslo idėjos GONEPLAN.LT įgyvendinimui.

„Visada žavėjausi žmonėmis, kurie kuria ir išdrįsta priimti svarbius sprendimus savo gyvenime. Ir nebūtinai kalbu apie verslą. Žaviuosi žmonėmis, kurie sunkiose gyvenimo situacijose ieško sprendimų, o ne bando jų išvengti. Nes tik ieškodami sprendimų, mes kuriame vertę ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Pasiryžti sukurti šią platformą – buvo mano sprendimas sau ir jums“, – savo motyvacija dalinosi Marius.

Atgal į sąrašą
Į viršų