Lietuvių el. bankininkystės sprendimas sužavėjo Silicio slėnį

2011 10 18 Šaltinis: Alfa.lt

Informacijos šaltinis: Alfa.lt 

Išskirtinius elektroninės ir mobiliosios bankininkystės sprendimus verslui kurianti bendrovė ETRONIKA dalyvauja tarptautinėje parodoje „CTIA Enterprise & Applications 2011“, vykstančioje JAV, San Diege, dar vadinamame Silicio slėnio sostine. Bendrovė ETRONIKA parodoje demonstruoja savo ateities viziją, kurioje – el. bankininkystė ir asmeninių finansų tvarkymas atliekamas namuose, stovint prieš televizoriaus ekraną, sąskaitų apmokėjimą ar pervedimus vykdant rankų gestais.

Kasmet vykstantis ir tūkstančius lankytojų sutraukiantis tarptautinis renginys – vienas svarbiausių pasaulyje, kai kalba sukasi apie mobiliąsias ir informacines technologijas. Parodoje dalyvauja per 250 informacinių technologijų bendrovių. Lygiagrečiai vyksta viena didžiausių šios srities konferencijų, kurioje dalyvauja daugiau nei 15 tūkst. IT specialistų.

ETRONIKOS sukurta programėlė naudoja „Microsoft Kinect“ įrenginį, gebanti atpažinti žmogaus judesius ir balsą. Vartotojo sąsaja – žaisminga ir intuityvi, susidedanti iš ratu besisukančių piktogramų. Rankų judesiais keliaujama į vieną ar kitą pusę, o norima operacija pasirenkama ir atliekama gestu abiem rankomis. Didelis dėmesys skirtas detalėms ir vartotojo patogumui, pvz., sąskaitos kopiją į turimą išmanųjį telefoną galima nusiųsti vos keliais rankų judesiais.

Ar tokia elektroninės bankininkystės ateitis? Kol kas neaišku, mat nors jau ir galima visiems norintiems kurti programėles „Microsoft Kinect“ įrenginiui, šių programėlių „Microsoft“ dar neleidžia pardavinėti, o planai – tik netolimoje ateityje.

Beje, bendrovė ETRONIKA net du kartus pelnė Lietuvos Metų programinės įrangos gamintojo titulą, kurį įteikė „Microsoft Lietuva“.

Atgal į sąrašą
Į viršų