Lietuviški sprendimai – pasaulinėje bankininkystės ir prekybos technologijų parodoje

2010 01 27 Šaltinis: UAB "Penkių kontinentų" bankinės technologijos

Informacijos šaltinis: UAB “Penkių kontinentų bankinės technologijos”

Bankų ir prekybos įmonių išlaidos, skirtos grynųjų pinigų operacijoms valdyti, pasauliniu mastu kasmet sudaro šimtus milijardų dolerių. Vien Europoje grynųjų pinigų valdymas atsieina per 50 mlrd. dolerių.

Kaip sumažinti šias išlaidas, padidinti verslo efektyvumą ir saugumą, diskutuojama tradicinėje parodoje “Wincor World 2010”, kuri vyksta Vokietijos mieste Paderborne. Čia pristatomi naujausi programiniai ir techniniai IT sprendimai bankininkystės ir mažmeninės prekybos sektoriams.

Pasaulinės kompanijos “Wincor Nixdorf” organizuojamame renginyje tarp tokių bendrovių, kaip “Microsoft”, “Cisco”, “Sun Microsystems”, auksinės partnerės statusu dalyvauja ir įmonių grupės “Penki kontinentai” bendrovė BS/2.

“Devynios iš dešimties mokėjimo operacijų atliekamos grynaisiais pinigais. Mūsų skaičiavimai rodo, kad bankams ir prekybos įmonėms tai atsieina daugiau kaip 300 mlrd. dolerių”, – atidarydamas parodą ir pristatydamas naujus kompanijos sprendimus sakė Eckardas Heidloffas, “Wincor Nixdorf” prezidentas.

Renginio lankytojams – didžiausių pasaulio bankų ir prekybininkų atstovams – Lietuvos bendrovė pristato verslo valdymo ir monitoringo sprendimų grupę “.iQ”. Beje, vienas iš šios grupės produktų, savitarnos įrenginių monitoringo ir konfliktų su klientais valdymo sprendimas “ATMeye.iQ”, sulaukė išskirtinio dėmesio: su vokiečių bendrove “Wincor Nixdorf” sutarta dėl jo platinimo pasauliniu mastu.

“Dalyvaudami šiame renginyje, atnaujiname verslo ryšius, užmezgame kontaktus su naujais klientais, taip pat iš arčiau susipažįstame su rinkos tendencijomis. Sprendžiant iš parodos lankytojų susidomėjimo lietuviškais sprendimais, jau artimiausiu metu galime tikėtis naujų naudingų projektų”, – sakė Idrakas Dadašovas, “Penkių kontinentų” valdybos pirmininkas.

Daugiau informacijos apie parodą “Wincor World 2010”:

http://www.wincor-nixdorf.com/internet/site_EN/EN/WincorNixdorf/Events/wincorworld/wincorworld_node.html

Vaizdo reportažas iš parodos:

http://news.penki.lt/news.aspx?Lang=LT&Element=News&TopicID=45&IMAction=ViewArticle&ArticleID=224128

Atgal į sąrašą
Į viršų