Lietuviškas pardavimų valdymo įrankis „Teamgate“ pritraukė 400 000 eurų investiciją

2018 09 24

Šaltinis: Elektronika.lt

Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“ kartu su lietuviška technologijų įmone „Blue Bridge Baltic“ į Lietuvos startuolį „Teamgate“ investavo po 200 000 eurų. Gautą finansinę injekciją, kuri iš viso siekia 400 000 eurų, „Teamgate“ komanda panaudos savo pardavimų ir santykių su klientais valdymo (angl. CRM) sistemos plėtrai užsienio rinkose.

Bendrovės mažoms ir vidutinėms organizacijoms sukurtą įrankį sudaro įvairūs verslo valdymo sprendimai, supaprastinantys verslo valdymo kasdienybę. „Teamgate“ klientai, tokie kaip „Baltic Transline“, „Tesco Engineering“ ir kt., šį produktą dažniausiai giria dėl itin lengvai perprantamos vartotojo sąsajos ir išskirtinio aptarnavimo lygio.

Startuolis jau kurį laiką skirią didelį dėmesį užsienio rinkoms, ypač JAV ir Vakarų Europai: „Namų rinką stengiamės palaikyti labiau kokybės nei kiekybės atžvilgiu. Klientai Lietuvoje mus pasiekia dėl rekomendacijų, ir mus tai tenkina. Šiuo metu „Teamgate“ dirba 16 žmonių, tarp kurių ir komandos nariai, kurie nuolatos dirba nuotoliniu būdu JAV, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje bei Airijoje. Siekiame būti stipria tarptautine komanda ir esame pasiruošę plėtrai užsienio rinkose“, – sakė „Teamgate“ vadovas Marijus Andrijauskas.

„Teamgate“ pastaruoju metu vis daugiau kalba apie dirbtinį intelektą, mašininį mokymąsi, robotus ir šių technologijų panaudojimą savo sistemoje. Nors šias technologijas kol kas naudoja tik didžiausi rinkos dalyviai, lietuvių įmonė siekia sukurti naujos kartos CRM įrankį, padėsiantį supaprastinti naujų klientų paiešką mažo ir vidutinio dydžio verslams.

Iki šiol dėtos „Teamgate“ pastangos rinkai pasiūlyti visapusišką, lankstų ir lengvai perprantamą CRM įrankį jau buvo ne kartą įvertintos: „Teamgate“ pagal vartotojo sąsajos paprastumą net du metus iš eilės programinės įrangos tyrimų bendrovės „Gartner“ apdovanojimuose užėmė pirmąją vietą. Taip pat šiemet „Teamgate“ pirmą kartą pateko į naujausią „Gartner“ kvadrantą „FrontRunners“. „Mums tai yra didelis įvertinimas ir išskirtinumas“, – darbo vaisiais pasidžiaugė M. Andrijauskas. Tai įrodo, kad „Teamgate“ ekspertai puikiai supranta tokių įrankių prigijimo organizacijose niuansus.

Atgal į sąrašą
Į viršų