Lietuviškame internete – elektroninių knygų skaitytuvų parduotuvė

2010 01 05 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

Bendrovė „Nextmedia LT” pranešė atidariusi pirmąją el. knygų skaityklių parduotuvę internete „Skaitykle.lt”.

Jos atstovų teigimu, per pastarąjį dešimtmetį internetas, stipriai įtakojęs muzikos ir kino pramonę, keičia ir tradicinės žiniasklaidos, o ypač spaudos, vartojimo įpročius. Kita sritis, kurią palies skaitmenizavimas, – knygų leidyba. Lietuvoje „Nextmedia LT” pradėjo prekiauti dviejų modelių elektroninių knygų skaitymo įrenginiais: vartotojai galės įsigyti Europoje gerai žinomų prekės ženklų „Cool-er“ ir „Cybook“ el. knygų skaitykles.

Prancūzijos elektroninės leidybos pradininko „Bokeen” gaminamus „Cybook Opus“ ir Didžiosios Britanijos bendrovės „Interead” sukurtus „Cool-ER“ jau galima įsigyti „Skaitykle.lt” parduotuvėje, teigiama bendrovės pranešime.

Abiejuose įrenginiuose naudojami elektroninio rašalo technologija pagaminti ekranai, kurie visiškai nevargina akių ir suteikia tikros knygos skaitymo pojūtį. Lengvi, mažiau nei 200 g sveriantys įrenginiai tinka daug keliaujantiems žmonėms. Visiškai įkrautos skaityklės baterijos užtenka net 8000 puslapių atvertimų.

Ir „Cool-ER“ ir „Cybook Opus“ suteikia galimybę skaityti „Adobe“ EPUB bei „Adobe“ PDF formato knygas. Pasak bendrovės atstovų, naujausias tokio formato el. knygas anglų kalba Lietuvos vartotojai gali įsigyti daugelyje internetinių knygų parduotuvių, prekiaujančių ir elektroninėmis knygomis. Elektroninės knygos yra pigesnės už popierines ir jų parsisiuntimas nieko nekainuoja, todėl daug skaitantiems anglų ir rusų kalbomis atsiveria labai didelis knygų pasirinkimas ir galimybė sutaupyti jas perkant, sakoma pranešime.

Atgal į sąrašą
Į viršų