Lietuviška programinė įranga suvaldys Turkmėnistano geležinkelių transporto ministerijos dokumentų srautus

2013 11 11 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB “DocLogix”

2013-ųjų spalio mėnesį UAB „DocLogix“ pasirašė dokumentų valdymo sistemos diegimo sutartį su Turkmėnistano geležinkelių transporto ministerija. Tai jau trečiasis įmonės vykdomas stambus projektas šalyje ir svarbus žingsnis įsitvirtinant Turkmėnistano rinkoje.

„Džiugu, kad tolimoje centrinės Azijos rinkoje mūsų produktas įgauna vis didesnį pasitikėjimą. Manau, kad teigiami atsiliepimai iš pirmųjų Turkmėnistano klientų turėjo įtakos, kad geležinkelių ministerija pasirinko mus.“ – kalbėjo UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil.

Iki šiol ministerijoje vyravo popierinis dokumentų valdymas ir nebuvo naudojama jokia dokumentų valdymo sistema, todėl su dokumentais susiję procesai buvo neefektyvūs ir trukdavo labai ilgai. „DocLogix“ pasiūlytas sprendimas leis perkelti ministerijos dokumentų valdymą į elektroninę erdvę, optimizuos procesus ir palengvins ministerijos tarnautojų darbą. Ministerijos vadovams „DocLogix“ padės lengviau organizuoti darbą, paskirstyti užduotis ir kontroliuoti jų vykdymą.

Dokumentų valdymo sistemą naudos apie 100 ministerijos darbuotojų. Projektą planuojama pilnai įgyvendinti 2014-ųjų vasarį.

Turkmėnistano geležinkelių transporto ministerija yra atsakinga už šalies geležinkelių sistemos priežiūrą ir plėtrą. Bendras geležinkelių ilgis šalyje daugiau nei 3500 kilometrų. Ministerijoje dirba apie 300 darbuotojų.

„DocLogix“ dirba Turkmėnistano rinkoje nuo 2010-ųjų. Dokumentų valdymo sistema jau įdiegta Turkmėnistano ekonomikos ir plėtros ministerijoje bei Turkmėnistano tekstilės pramonės ministerijoje. „DocLogix“ taip pat turi klientų Azerbaidžiane ir aktyviai dirba Kazachstano bei kitų NVS šalių rinkose.

Apie UAB „DocLogix“

UAB „DocLogix“ kuria elektroninę dokumentų ir procesų valdymo sistemą „DocLogix“ ir jos pagrindu vysto specializuotus sprendimus. Šioje srityje įmonė dirba daugiau nei 10 metų. Lietuvoje įmonė platina ir diegia produktą tiesiogiai. Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Turkmėnistane ir Azerbaidžane produktas platinamas per partnerių tinklą. „DocLogix“ klientai yra didieji bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos. Sistema naudojasi daugiau nei 25 000 vartotojų. UAB „DocLogix“ priklauso „Alna“ įmonių grupei. „DocLogix“ yra laimėjusi apdovanojimą „European IT Excellence Awards“, kaip geriausias dokumentų ir procesų valdymo sprendimas Europoje.

Atgal į sąrašą
Į viršų