Lietuviška programinė įranga padės optimizuoti „Efes“ grupės procesus

2014 01 29 Šaltinis: DocLogix, UAB

Informacijos šaltinis: DocLogix, UAB

Šiais metais „DocLogix“ pradėjo dokumentų ir procesų valdymo sistemos diegimo projektą vienoje iš „Efes Beer Group“ įmonių „Efes Kazakhstan“. Tai pirmasis įmonės projektas Kazachstane. Tikimasi, kad ateityje „DocLogix“ sprendimas bus įdiegtas ir kitose „Efes“ grupės įmonėse.

„Džiaugiamės, kad pasaulinis koncernas pasirinko mūsų sprendimą. Kryptingas ir nuoseklus darbas davė rezultatą. Tai motyvuoja visą komandą siekti naujų tikslų.“ – sakė UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil. Anot įmonės vadovo, šis projektas taip pat svarbus ir tuo, kad tai pirmasis diegimas Kazachstane, o „DocLogix“ plėtra į Rytų šalis yra strateginis įmonės tikslas. Kompanija jau užima stiprias pozicijas Azerbaidžiane bei Turkmėnistane.

„Efes Kazakhstan“ pagrindinė veikla yra alaus gamyba, tačiau kompanija pati užsiima produkcijos platinimu ir pristatymu mažmenininkams. Klientų skaičius yra labai didelis, todėl sutarčių administravimas yra sudėtingas ir sunkiai valdomas. Sutvarkyti šiuos procesus ir padidinti jų efektyvumą buvo pasirinktas „DocLogix“ sprendimas.

Automatizuotas ir elektroninėje erdvėje realizuotas „DocLogix“ sutarčių valdymo sprendimas žymiai pagreitins ir supaprastins sutarčių rengimo, derinimo ir tolesnio valdymo procesus. Planuojama, kad  pradėjus naudoti „DocLogix“  sprendimą „Efes“ administracijos darbuotojai  galės džiaugtis  automatiniu duomenų užsipildymu sutartyse, elektroniniu derinimo procesu ir automatiniais priminimais apie artėjančią sutarčių pabaigą. Sistema taip pat leis greitai pasiekti su klientu susijusių sutarčių istoriją bei surasti už atitinkamų sutarčių pasirašymą atsakingus asmenis. Visa tai leis sutaupyti ne tik laiko ir kaštų, bet padidins veiksmų atsekamumą, skaidrumą ir minimizuos klaidų tikimybę.

Planuojama, kad pradžioje sistema naudosis  daugiau nei 100 kliento darbuotojų. Sistemą planuojama pilnai įdiegti per kelis mėnesius. „DocLogix“ plėtrai Kazachstane padeda vietinis partneris – įmonė „IT Integra“. Tai jauna ir ambicinga IT kompanija įgyvendinusi nemažai projektų valstybiniame bei energetikos sektoriuose.

„Efes Kazakhstan“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Efes Beer Group“. Alaus ir gaiviųjų gėrimų gamybos srityje besispecializuojančią grupę sudaro 34 įmonės Turkijoje, Rytų Europoje ir NVS šalyse. Pagal bendrus gamybos pajėgumus tai yra 5-ta didžiausia alaus gamybos įmonė Europoje eksportuojanti savo produkciją į 50 šalių visame pasaulyje. Įmonė „Efes Kazakhstan“ valdo 3 alaus daryklas Kazachstane. Joje dirba daugiau nei 900 žmonių.

Apie UAB „DocLogix“

UAB „DocLogix“ kuria elektroninę dokumentų ir procesų valdymo sistemą „DocLogix“ ir jos pagrindu vysto specializuotus sprendimus. Šioje srityje įmonė dirba daugiau nei 10 metų. Lietuvoje įmonė platina ir diegia produktą tiesiogiai. Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Turkmėnistane, Azerbaidžane ir Kazachstane produktas platinamas per partnerių tinklą. „DocLogix“ klientai yra didieji bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos. Sistema naudojasi daugiau nei 25 000 vartotojų. UAB „DocLogix“ priklauso „Alna“ įmonių grupei. „DocLogix“ produktas yra laimėjęs apdovanojimą „European IT Excellence Awards“, kaip geriausias dokumentų ir procesų valdymo sprendimas Europoje.

 

Atgal į sąrašą
Į viršų