Lietuviška laiko valdymo programėlė sieks nustebinti verslo pasaulį

2016 06 25 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ toliau plečia partnerystės su perspektyviais startuoliais ratą ir verslui pristato lietuvių projekto „Purfect“ sukurtą darbo planavimo bei analizės įrankį. Tarptautiniame bendradarbystės centre „Talent Garden Kaunas“ išaugęs projektas paprastu kaip kačiuko murkimas valdymu siekia nustebinti verslo pasaulį.

„Purfect“ darbo planavimo bei analizės programėlė suteikia galimybę prisijungus prie interneto stebėti įmonės darbuotojų ir komandų produktyvumą. Šį įrankį naudojantys komandos nariai gali matyti darbui su konkrečiu klientu ar projektu skiriamą laiką, analizuoti darbo efektyvumą ar viršvalandžius.

„Pasaulyje yra sukurta daug laiko planavimo įrankių, tačiau tyrimai parodė, kad dauguma jų nustojama naudotis vos po dviejų savaičių. Pagrindinės priežastys dažniausiai tos pačios – įrankiai būna per sudėtingi ir nepatogūs. Tuo tarpu „Purfect“ išsprendė šias problemas – programėle yra labai paprasta ir patogu naudotis bet kurioje pasaulio vietoje ir bet kokiu metu“, – sako Artūras Bulota, „Purfect“ programėlės kūrėjas.

„Teo“ kartu su visa „Telia“ įmonių grupe yra pasirengę prisidėti prie inovacijų įgyvendinimo bet kurioje jų kūrimo stadijoje. Mes jau šiandien turime galimybes startuolių paslaugas teikti per įvairius pardavimo ir atsiskaitymo kanalus. Todėl kartu su „Telia Company“ grupe galime tapti ne tik investuotojais į startuolių verslo plėtojimą, bet ir vartais į pasaulines rinkas“, – sako Mantas Goštautas, „Teo“ ir „Omnitel“ verslo plėtros vadovas.

„TAG Kaunas“ išaugę „Purfect“ savo įrankyje visą pageidaujamą informaciją pateikia realiu laiku. Integruota duomenų analizė yra išskirtinai intuityvi: duomenys skirtingais pjūviais rodomi grafikuose, todėl bet kokiu metu galima matyti įmonėje vykstančius pokyčius, reaguoti į dar tik besikuriančias problemas bei analizuoti sėkmingai vykstančius procesus. „Teo“ verslo klientams skirtas „Purfect“ įrankis yra pasiekiamas per bet kokį įrenginį – asmeninį kompiuterį, „iOS“ ir „Android“ sistemose veikiantį išmanųjį telefoną ar planšetę.

„Purfect“ yra antras lietuvių startuolis, kurio sukurtą produktą „Teo“ įtraukia į savo verslui siūlomų paslaugų krepšelį. Prieš metus savo klientams „Teo“ pristatė pasaulyje pripažinimo sulaukusio lietuvių startuolio „SEMS Technologies“ sukurtą klientų srautų skaičiavimo ir analitikos sprendimą.

Šiemet „Purfect“ kūrėjai taip pat gavo ir Kauno savivaldybės paramą – beveik 20 tūkst. eurų toliau plėtoti nedidelių įmonių komandų laiko planavimui skirtą įrankį.

„Teo“ yra viena iš pagrindinių „TAG Kaunas“ technologinių partnerių, ši vieta yra skirta kūrybos industrijų specialistams – nuo IT profesionalų ar žaidimų kūrėjų iki dizainerių, architektų, fotografų. „TAG Kaunas“ erdvėje šie profesionalai ne tik dirba, bet ir kartu kuria inovatyvius projektus.

Atgal į sąrašą
Į viršų