Lietuviai teiks IT paslaugas Norvegijos naftos pramonės lyderiui

2014 09 03
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

UAB „Innoforce“ pasirašė sutartį su Norvegijos įmone „Qinterra“ dėl konsultavimo paslaugų teikimo reorganizuojant įmonės IT ūkį ir diegiant sprendimus, paremtus SAP programine įranga.

„Mums šio kontrakto pasirašymas – tai ne tik didžiulė atsakomybė, bet ir galimybė pasisemti unikalios patirties, – pasakojo „Innoforce“ generalinis direktorius Germanas Rudekas. – Pirmą kartą dalyvaujame didžiuliame tarptautiniame projekte, kurio rezultatai bus diegiami (angl. Roll-out) visuose „Qinterra“ filialuose. Tad mūsų darbuotojams teks ne tik suprasti lokalius procesus, bet ir numatyti, kaip jie veiks globaliai. Tokia patirtimi gali pasigirti nedaugelis Lietuvos IT specialistų.“

Norvegai „Innoforce“ susirado patys. Jie neslepia, kad pagrindinė tokio jų pasirinkimo priežastis – asmeninės specialistų, jau dirbusių su šia įmone, rekomendacijos.

„Tai labai aukštas įvertinimas, – sakė „Innoforce“ vadovas. – „Qinterra“ – stambi naftos ir dujų pramonės kompanija, veikianti visame pasaulyje. Jų finansiniai ištekliai leidžia samdyti aukščiausios kvalifikacijos specialistus ir tokiu jų pasirinkimu mes galime pelnytai didžiuotis. Norvegai pasakojo, iš kokių kompanijų sąrašo jie šiam projektui rinkosi partnerius. Neminėsiu konkrečių pavadinimų, bet patikėkite, kad tai pasaulyje gerai žinomi vardai.“

Pasak Germano Rudeko, UAB „Innoforce“ buvo pasirinkta dėl itin aukštos kvalifikacijos specialistų ir lankstaus bendradarbiavimo modelio. „Norvegams padarė įspūdį mūsų specialistų gebėjimų kompleksas: gilios specifinės žinios kartu su plačiu požiūriu į visumą“, – sakė G. Rudekas.

„Qinterra“ priklauso vadinamajai „Valenbergų įtakos sferai“. Valenbergai – legendinė Švedijos pramonininkų ir finansininkų šeima, dažnai vadinami karališkąja Švedijos verslo dinastija. Didžiausia Europoje vienos šeimos valdoma verslo imperija turi interesų ir Lietuvoje – vienas iš Valenbergų (Andre Oscar’as) 1856 m. įkūrė banką, kuris dabar žinomas kaip Skandinaviska Enskilda Banken – SEB.

Atgal į sąrašą
Į viršų