„Lex system“ vežė rekordinį kiekį siuntų

2009 10 06 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Tarptautinė siuntų gabenimo bendrovė „Lex system“ užaugino rekordiškai didelį siuntų skaičių – per šių metų 9 mėnesius siuntų Lietuvoje vežė net 112% daugiau nei tuo pačiu metu pernai. Investavusi į IT sistemas, iki minimumo sumažinusi administracijos darbuotojų, įsikūrusi naujuose sandėliuose, atnaujinusi automobilių parką, bendrovė gerokai padidino ir kurjerių bei sandėlio darbuotojų skaičių.

Per šių metų 9 mėnesius „Lex system“ gabeno 439.000 siuntų, t.y. 112% daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Sparčiai augantis siuntų skaičius paskatino „Lex system“ priimti naujų kurjerių bei operacijų skyriaus darbuotojų – dabar jų Lietuvoje yra 164, kai sausį dirbo 104. Be to, bendrovės autoparką Baltijos šalyse papildė 180 nauji „Lex system“ įsigyti, o ne nuomojami automobiliai.

„Dabar aptarnaujame apie 90% biuro ir raštinės reikmenų bendrovių – gabename visų šalies didžiųjų kanceliarija prekiaujančių įmonių siuntas. Šis ir daugelis kitų panašių pavyzdžių įrodo, kad patenkiname net specifinių poreikių turinčių klientų lūkesčius“, – teigia „Lex system“ generalinis direktorius Andrius Balkūnas. Siuntų kiekį sparčiai didina savo transporto atsisakiusių bendrovių kroviniai, siuntiniai iš vietos ir užsienio interneto parduotuvių, eksportuotojų ir importuotojų užsakymai. Pasak A.Balkūno, konkurencinę kovą šiandien laimi veiklą optimizuojančios ir konkurencingą paslaugos kainą siūlančios bendrovės: „Iš pradžių investavome į naujausias IT technologijas, kurios pakeitė dešimtis analitinį ir administracinį darbą dirbančių brangių specialistų. Šios sistemos operatyviai ir automatiškai teikia ataskaitas, rodiklius, duomenis keliems aukštos kvalifikacijos vadovams, kurie priima sprendimus. Apkarpę administracinį aparatą, iki minimumo sutrumpinę sprendimų priėmimą, klientams pasiūlėme konkurencingas kainas. Tačiau tik patrauklios kainos šiandien neužtenka, todėl garantavome išskirtinę aptarnavimo kokybę, klientui pageidaujant siuntinį atnešame į vietą, net į lentynas sudėliojame.“

Bendrovė ką tik persikėlė į 2.000 kv. m siuntų perskirstymo sandėlį Vilniuje, kuriame įdiegta moderni apsaugos sistema. Neseniai į vis gausėjančias kompanijos klientų gretas įžengė mobilius telefonus tiekianti didmeninė bendrovė. Mobilieji telefonai – „paklausi“ prekė juodojoje rinkoje, todėl įsikurdama naujuose sandėliuose „Lex system“ siekė užtikrinti aukščiausio lygio saugumą ir šioms, ir kitoms ypatingo režimo reikalaujančioms siuntoms. Įdiegta įėjimo į kiekvieną patalpą kontrolės sistema, visos zonos filmuojamos itin didelės raiškos kameromis – prireikus vaizdą galima priartinti dešimtis kartų ir perskaityti net siuntos kodą. Be to, viską, kas vyksta sandėliuose, atsakingi asmenys gali stebėti internete realiuoju laiku iš bet kurios pasaulio vietos. Nors visos „Lex system“ siuntos yra apdraustos, tačiau tarptautines siuntas bendrovė apdraudė papildomu draudimu. Tai padidino klientų, kuriems krovinio saugumas ypač aktualu, skaičių.

Atgal į sąrašą
Į viršų