Kvietimas į renginį “Informacinės technologijos – Europos ateičiai. ES paramos galimybės” 2011 m. birželio 30 d.

2011 06 28 Šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Informacijos šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūraEsate IT specialistas iš mokslo, verslo ar viešojo sektoriaus arba nuolat naudojatės IT savo darbe? Domitės naujomis galimybėmis, inovacijų kūrimu, technologijų plėtra ar moksliniais tyrimais? Norite gauti europinę paramą IT projektams? Ši informacija kaip tik Jums.

Birželio 30 d. 13 val. kviečiame dalyvauti informacinėje dienoje „Informacinės technologijos – Europos ateičiai. ES paramos galimybės“. Tai renginys apie aukščiausio mokslinio lygio Europos Sąjungos 7-osios bendrosios programos (7BP) galimybes informacinių ir ryšių technologijų (IRT) srityje. Programa siūlo dalyvauti konkurencinguose projektuose mokslui ir verslui. Remiami tiksliniai ir užsakomieji tyrimai, tyrėjų samda ir mobilumas, prieiga prie tyrimų infrastruktūrų ir įvairios kitos veiklos.

Š. m. liepos 20 d. Europos Komisija paskelbs kvietimus teikti paraiškas informacinių ir ryšių technologijų (IRT) srityje. Preliminarios IRT kvietimų tematikos bus pristatomos jau šiame renginyje.

Pagal šį IRT srities kvietimą iš viso numatyta skirti 785,5 mln. eurų programos dalyviams iš Europos ir ne tik. Paraiškos teikiamos tiesiogiai Europos Komisijai elektroniniu būdu. Galutinis paraiškų pateikimo terminas – 2012 m. sausio 17 d.

Renginyje įmonės UAB „Europarama“ atstovai pasidalins dalyvavimo šioje programoje vertinga patirtimi. Bus apžvelgti IRT srities technologinio audito Lietuvoje rezultatai. Vilniaus universiteto mokslininkas pristatys verslui aktualias Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimų centro paslaugas.

Nepraleiskite puikios galimybės būti informuotais apie tai, kokias prioritetines sritis remia EK ir kaip Jūs galite dalyvauti!

Registruotis į renginį galima tinklalapyje:

http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/informacines_technologijos_-_europos_ateiciai_es_paramos_galimybes/ 

Renginio programaDėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. paštu: arunas.berzinskas@mita.lt arba tel. (8 5) 264 4712. Dalyvavimas renginyje – nemokamas.

Lauksime Jūsų renginyje!

Atgal į sąrašą
Į viršų