Kuria lietuviškus verslo sprendimus išmaniesiems įrenginiams

2013 03 27 Šaltinis: UAB ITERO

Informacijos šaltinis: UAB ITERO

Lietuvos informacinių technologijų bendrovės “Itero IT” ir “Prototechnika” kuria išmaniesiems telefonams su “Android” operacine sistema skirtas programėles verslui: mobiliojo įrenginio aplikaciją vadybininkui, mobilųjį CRM, taikomąsias aplikacijas sandėlio ir gamybos optimizavimui. Šiuo metu kuriamos, testuojamos ir tobulinamos sistemos vartotojams bus pristatytos 2013 m. pabaigoje.

Projekto partneriai turi ilgametę patirtį informacinių sistemų bei mobilių sprendimų srityje. UAB “Itero IT” ir “Prototechnika” įžvelgė, jog abstraktaus tipo sprendimai išmaniesiems įrenginiams sunkiai skinasi kelią versle ir nusprendė pasukti kitu keliu.

“Klientai pageidauja IT sprendimų, kurie būtų išbandyti ir lengvai pritaikomi jų versle, su sudėliotu verslo modeliu. Tai paskatino sutelkti jėgas ir sukūrus bendrą bazę (“middleware”) pasiūlyti rinkai 4 specializuotus produktus: mobiliojo įrenginio aplikaciją vadybininkui, mobiliąją klientų valdymo sistemą (CRM), taikomąsias aplikacijas sandėlio ir gamybos optimizavimui. Šie sprendimai turės išvystytas ir lanksčiai pritaikomas sąsajas (UI) bei bus lengvai integruojami su populiariausiomis verslo valdymo sistemomis (“Oracle”, “Microsoft Dynamics”) ir duomenų bazėmis”, – sako Edvard Doroškevič, “Prototechnikos” projektų vadovas.

Anot jo, pasaulyje daugėja išmaniųjų įrenginių operacinių sistemų teikėjų, tačiau “Android” užima aiškią lyderio poziciją Europoje, todėl sprendimai, kurie leis “Android” išmaniuosius įrenginius susieti su įmonių verslo valdymo sistemomis, per artimiausius 5 metus bus labai paklausūs.

Šiuo projektu UAB “Itero IT” kartu su UAB “Prototechnika” siekia aktyviai investuojant į mokslinių tyrimų ir technologijų plėtrą (MTTP) sukurti naujausiomis technologijomis paremtus produktus, kurie leistų plėstis Lietuvos ir užsienio rinkose.

Šis projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto “Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra” įgyvendinimo priemonę “Intelektas LT” (projekto nr. VP2-1.3-ŪM-02-K-03-067).

Projekto biudžete nustatyta didžiausia Projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 586 743 Lt. Iš ES Europos regioninės plėtros fondo projektui finansuoti sutartyje buvo numatyta skirti iki 327 341 Lt. Projekto vykdytojai UAB “Itero IT” ir UAB “Prototechnika” projektui įgyvendinti įsipareigojo skirti ne mažiau nei 259 402 Lt. nuosavų investicijų.

Projektas pradėtas 2012 m. gruodžio 1 d. , numatoma baigti 2013 m. gruodžio 1 d.

Atgal į sąrašą
Į viršų