Kovoje su sudėtingomis kibernetinėmis atakomis BAIP pasitelkė naujos kartos ginkluotę – „FireEye“

2013 03 25 Šaltinis: UAB BAIP; Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: UAB BAIP; Elektronika.lt

BAIP, kompanija, kurios specializacija – kritinės IT infrastruktūros paslaugos bei kibernetinė sauga – pasirašė partnerystės sutartį su „FireEye“ – naujos kartos kibernetinės gynybos lyderiais, gebančiais sustabdyti sudėtingiausias kenkėjiškas programas bei nežinomas, specializuotas ir nutaikytas atakas (APT), apeinančias tradicinę gynybą. BAIP atstovaus „FireEye“ Baltijos šalyse bei Afrikoje.

„FireEye“ šiuo metu yra vienintelė technologija pasaulyje, gebanti aptikti ir nukenksminti sudėtingas ir tiksliai nutaikytas kibernetines atakas, kuri savo veikimą grindžia detonuojamo kodo veiksmų analize ir nenaudoja signatūrų bei apsaugo nuo visų pagrindinių užkrato pernešėjų. „FireEye“ platforma leidžia organizacijoms aptikti ir realiame laike užblokuoti kibernetines atakas, perduodamas per internetą, el. laiškus, mobilųjį ryšį – tiek vykdomo kodo, tiek interneto svetainėse ar paslėptas skaitmeniniuose dokumentuose. Pažangus sprendimas papildo tradicines signatūromis paremtas apsaugos priemones (ugniasienes, įsilaužimų prevencijos sistemas, antivirusines programas ir šliuzus), kurios naudoja struktūros atpažinimo metodus ir palieka spragas apsaugos sistemoje. Skirtingai nuo daugumos kitų technologijų, „FireEye“ sugeba atlaikyti sudėtingas, nežinomas, dinamiškas, polimorfines ir personalizuotas atakas – nes detonavimo metu stebi poveikį aplinkai.

„FireEye“ technologija yra unikali savo analizės apimtimi ir išsamumu – tuo ji gerokai lenkia visas kitas priemones, esančias rinkoje. Be to, ši technologija itin greitai atsiperka – dažnai užtenka dienos, kad kompanijos pastebėtų atakas ir įsilaužimus, kuriuos jų turimos apsaugos sistemos paprastai praleidžia. Todėl savo klientams mes siūlome nesudėtingą pilotinį diegimą, kurio metu jie turi galimybę patys pamatyti šio įrankio privalumus. Dažnai rezultatai yra gąsdinantys, pareikalaujantys veiksmų aukščiausiame organizacijos lygmenyje“, – sako dr. Vilius Benetis, BAIP kibernetinės saugos grupės vadovas.

„FireEye“ sprendimas apima dirbtinio intelekto bei debesų kompiuterijos aspektus. „FireEye“ žvalgybinis tinklas užtikrina visų vartotojų informavimą apie naujausias kibernetines grėsmes vos tik „FireEye“ jas aptinka bet kurioje pasaulio vietoje. Pvz. taip „FireEye“ aptiko nežinomas „Java“ skyles, panaudotas specializuotose atakose 2013 metų pradžioje.

„BAIP prisideda prie Lietuvos nacionalinės kibernetinės saugos programos vystymo ir įgyvendinimo. Mes pasitikime jų kompetencija ir aistra šiai sričiai. Todėl džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su BAIP ir kartu kovoti su sudėtingomis kibernetinėmis atakomis“, – teigia „FireEye“ partnerių Šiaurės ir Baltijos šalių regionuose vadovas Christer Larsson.

Atgal į sąrašą
Į viršų