Kontroliuoti IT. Supaprastinti verslą. Padidinti produktyvumą.

2011 01 19 Šaltinis: UAB "DPA Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “DPA Lietuva”

Kas tai yra SA privalumai?

Trumpai – įstaigos, , nuomojančios Microsoft licenzijas, gali naudotis ne tik jomis, bet ir pridėtine verte, kurią Microsoft suteikia savo klientams nemokamai. SA yra visapusiško klientų palaikymo programa, padedanti kontroliuoti IT ūkį, tobulinti įmonės IT specialistų įgūdžius, sumažinti informacinių technologijų priežiūros išlaidas ir parengti efektyvius programinės įrangos diegimo planus.

Ar galima būtų konkrečiau apibrėžti privalumus, kuriuos teikia programa?

Įvairiaisatvejais gali būti gaunamos skirtingos naudos, o tai priklauso nuo daug ko – įmonės ar įstaigos dydžio, darbo vietų, nuomojamų produktų kiekio, licencijavimo tipo ar licencijų gyvenimo ciklo.

Pirmiausia – klientas gauna naujausias produktų versijas bei  diegimo planavimo ir vykdymo paslaugas. SA privalumai ypač naudingi ir jau įdiegus programinę įrangą. Tai gali būti darbalaukio optimizacijos paketas, kuponai mokymams, galimybė naudotis savarankiško mokymosi medžiaga el.formatu, namų vartotojų programa, įvairios privilegijos įmonės darbuotojams, norintiems įsigyti programinę įrangą namų vartojimui ir pan. SA programa taip pat suteikia galimybę naudotis pagalba ir konsultacijomis visą parą ar galimybę naudoti atsarginio serverio kopijas, sugedus pagrindinei sistemai.

Kurį šios programos privalumą išskirtumėte kaip svarbiausią?

Klientui, ko gero, naudingiausia yra naudotis diegimo planavimo paslaugomis. Tai aktualu, nuomojantis Exchange, Desktop ar SharePoint licencijas. Būtent šiame etape klientas dažniausiai naudoja daugiausia savo IT išteklių. Tuo tarpu, pasirinkus Microsoft partnerį, kuris atliks diegimo planavimo darbus, klientui pateikiamas suplanuotas optimaliausias sprendimo variantas, diegimo, konfigūravimo paslaugos, konsultacijos, etc. Priklausomai nuo nuomojamų licencijų tipo bei kiekio galima gauti net iki 15 dienų specialisto darbų ir tai klientui nieko nekainuoja.

Svarbiausia – klientas, nuomodamas licencijas, turėtų įvertinti jas teikiančio Microsoft partnerio kompetenciją ir patirtį (pavyzdžiui, partneris turėtų turėti bent jau „Volume licensing“ kompetenciją bei kompetencijas ką tik minėtiems sprendimams diegti), nes SA licencijavimas reikalauja puikaus technologinių dalykų bei licencijavimo subtilybių išmanymo.

Atgal į sąrašą
Į viršų