Konferencijoje LOGIN – daugiau nei 60 technologijų bei progreso ekspertų

2012 05 03 Šaltinis: vtv.lt

Informacijos šaltinis: Vtv.lt

Didžiausioje Baltijos šalyse progreso konferencijoje LOGIN 2012, vyksiančioje gegužės 31-birželio 1 dienomis „Litexpo“ konferencijų centre, šiais metais dalyvaus daugiau nei 60 pranešėjų iš Lietuvos bei 12-os užsienio šalių.

Savo patirtimi su konferencijos svečiais dalinsis tokie technologijų bei progreso vizionieriai kaip Jimmy Wales’as („Wikipedia“), kurį pristato pagrindinė konferencijos partnerė bendrovė „Omnitel“, Ajaz’as Ahmed’as (AKQA), Joshua Partridge’as („Yahoo!“), Tiit’as Paananen’as („Skype“) ir kiti. Pagrindinės konferencijos veiklos bus suskirstytos į 4-ias dalis: asmeninės technologijos, naujoji žiniasklaida, ateities miestai bei skaitmeninis verslas.

„Šiais metais pavyko sudaryti labai įvairiapusę programą – konferencijoje bus kalbama ne tik apie naująsias technologijas, skirtas asmeniniam naudojimui, bet ir apie išmaniųjų ateities miestų koncepcijas, – sako LOGIN direktorius Arnoldas Rogoznyj. – Pranešėjai dalinsis aktualiomis įžvalgomis apie šiandienos verslą, interaktyvią komunikaciją, socialinius robotus, miestų valdymą, inovacijas muzikos mėgėjams ar net provokuos svečius – piešdami ateities pasaulio, kuriame nebėra žmogaus, tačiau egzistuoja jo sukurtos technologijos, viziją.“

Konferenciją pradės garso platformos „SoundCloud“ atstovas, kalbėsiantis apie asmenines technologijas ir kviesiantis iš naujo atrasti garsą, kaip skaitmeninės raiškos formą. Specialiai LOGIN konferencijai Britų Taryba į Lietuvą pakvietė ir Ajaz’ą Ahmed’ą iš agentūros AKQA. Konferencijoje jis dalinsis 7-iomis skaitmeninio verslo taisyklėmis, kurių privalu laikytis kiekvienam rinkodaros bei komunikacijos specialistui. Pagrindinis LOGIN pranešėjas – „Wikipedia“ įkūrėjas Jimmy Wales’as – kalbės apie laisvo interneto plėtrą bei aktualias interneto problemas. Antrąjį pusdienį įžvalgomis apie naująją mediją dalinsis Patrick’as Davidson’as, „Meme factory“ įkūrėjas bei knygos apie interneto memų fenomeną „Animal Economy online“ autorius. Konferencijos metu veiks kompanijos „Microsoft” organizuojamos dirbtuvės IT specialistams.

Antroji LOGIN diena bus skirta ateities miesto vizijai bei skaitmeniniam verslui. Išmaniųjų miestų specialistas Euro Beinat kalbės apie patogesnį gyvenimą padedant technologijoms, mokslininkė Patrizia Marti – apie žmonių ir robotų sąveikas. Grzegorz Wójcik („Diginet“) bei Joshua Partridge’as („Yahoo!“) dalinsis įžvalgomis apie reklamą internete. Lietuvių pamėgto „Skype“ vadovas Estijoje Tiit‘as Paananen‘as papasakos, kaip „Skype“ įsiveržė į pasaulinę rinką.

Konferencijos svečiai galės dalyvauti ir mažosiose sesijose. Skaitmeninės reklamos kompanijos „Adform“ sesijoje kalbės jos vykdantysis direktorius Mats’as Persson’as, media planavimo ir pirkimo agentūros „Carat“ atstovas Dan’as Robins’as, interneto bendrovės „smartAD“ įkūrėjas Rando Rannus, reklamos agentūros „Adnet media“ vadovas Linas Šiautkulis. Populiariausia Lietuvoje e-parduotuvė Pigu.lt pristatys sesiją, kurios metu savo patirtimi su lankytojais dalinsis pigu.lt vadovas Dainius Liulys, elektroninio verslo bei rinkodaros paslaugas teikiančios NFQ atstovas Paulius Insoda, „CherryMedia“, valdančios populiariausius Lietuvoje grupinio apsipirkimo portalus, vadovas Vilius Juraitis, „Pay4results“ direktorius Tõnis Hinnosaar.

Atgal į sąrašą
Į viršų