Konferencija „Verslo procesų valdymo praktika 2010“

2010 09 30 Šaltinis: UAB "Baltijos programinė įranga"

Informacijos šaltinis: UAB „Baltijos programinė įranga“

Spalio 20 d., Crowne Plaza viešbutyje Lietuvos įmonių atstovai kviečiami dalyvauti konferencijoje „Verslo procesų valdymo praktika 2010“ ir pasidalinti sparčiai populiarėjančio,  inovatyvaus organizacijų vadybos metodo diegimo ir taikymo patirtimi. Verslo procesų valdymo tema ypač aktuali dabartinio ekonomikos nuosmukio metu, kai daugybė organizacijų stengiasi restruktūrizuotis, optimizuoti savo veiklą ir išgyventi krizės laikotarpį.

2009 m. lapkričio 18 d. UAB „Baltijos programinė įranga“, bendradarbiaudama su Lietuvos ekonomikos plėtros agentūra ir UAB „Sprendimų idėjos“, organizavo diskusinio pobūdžio forumą „Verslo procesų valdymas: Tiesiausias kelias į verslo optimizavimą“. Šio renginio metu Lietuvos įmonių vadovai aktyviai dalinosi sėkminga verslo valdymo patirtimi, aptarė teigiamos įtakos įmonių veiklos efektyvumui turėjusius sprendimus.

Šiemet organizuojamoje konferencijoje „Verslo procesų valdymo praktika 2010“ bus daugiau ir įvairesnių pranešimų: savo patirtimi pasidalins KTU, „Danske Bank“ A/S Lietuvos filialas, SoDra, „Swedbank“, AB, UAB „Sprendimų idėjos“, UAB „OVC Consulting“ ir UAB „Baltijos programinė įranga“ vadovai ir specialistai. Bus kalbama ir apie veiklos procesų valdymą Lietuvos vešiajame sektoriuje – savo patirtį pristatys atstovai iš LR Krašto apsaugos ministerijos, neseniai įsteigusios veiklos procesų skyrių, pranešimus skaitys atstovai iš LR Valstybės kontrolės bei SoDROS.

„Konferenciją „Verslo procesų valdymo praktika“ ketiname rengti kasmet. Tikimės, kad  veiklos procesų valdymo tema sudomins ne tik verslo, bet ir valstybinių institucijų specialistus. Manome, kad tai bus puiki galimybė Lietuvos verslo procesų valdymo praktikams susitikti ir pasidalinti savo patirtimi bei verslo procesų valdymo ateities planais“ – renginio viziją pristatė UAB  „Baltijos programinė įranga“ mokymų skyriaus vadovas ir renginio koordinatorius Dr. Darius Šilingas.

UAB “Baltijos programinė įranga”- pirmaujanti Lietuvoje IT įmonė, kurios sprendimais ir patarimais pasitiki didžiausi Lietuvos bankai, telekomunikacijų bendrovės ir didžiosios Lietuvos IT įmonės. BPĮ atstovauja “No Magic” kompanijai, įsikūrusiai 1995m. JAV. Pagrindinės veiklos sritys: “MagicDraw UML” modeliavimo priemonės kūrimas bei palaikymas, programinės įrangos kūrimas, mokymai bei konsultacijos.

Atgal į sąrašą
Į viršų