Konferencija “Cisco Live 2011” – unikali galimybė siekti profesinių aukštumų

2011 07 08 Šaltinis: UAB "Penki kontinentai"

Informacijos šaltinis: UAB „PENKI KONTINENTAI“

Š. m. liepos 10–14 dienomis Las Vegase (JAV) vyks kasmetė konferencija “Cisco Live 2011”, kurią organizuoja “Cisco” – telekomunikacijų sprendimus bei įrangą kurianti ir gaminanti bendrovė. Viena seniausių Lietuvos IT bendrovių “Penki kontinentai” jau ne vienerius metus yra “Cisco Systems” partnerė. Pagal interneto protokolą “Cisco” sukurti tinklų sprendimai – tai interneto ir daugumos verslo įmonių, švietimo įstaigų ir vyriausybinių tinklų pamatas visame pasaulyje.

“Cisco Live 2011” – renginys, skirtas IT ir komunikacijos specialistams. Konferencijos dalyviams tai puiki galimybė įgyti naujų žinių, patobulinti turimus įgūdžius bei pasidalyti patirtimi su specialistais iš viso pasaulio. Renginio organizatoriai pasiūlys dalyviams daugybę techninių seminarų, pranešimų, įvairių mokymų, susitikimų ir apvaliojo stalo diskusijų, pristatys naujausias kompanijos technologijas bei tendencijas, suteiks galimybę artimiau susipažinti su naujausiais produktais.

Anot konferencijoje dalyvausiančio bendrovės “Penki kontinentai” tinklo vyr. administratorius Luko Džiaugio, galimybė aplankyti “Cisco Live 2011” – tai savotiška kompanijos investicija.

“Dalyvavimas tokio masto tarptautinėje konferencijoje – tai savotiška įmonės investicija į darbuotojų kvalifikaciją. O mums, kaip specialistams, tai puiki galimybė pasisemti naujų žinių, susijusių su mūsų kasdieniame darbe naudojamais “Cisco” įrenginiais bei sprendimais”, – teigė L. Džiaugys.

Konferencija kasmet sutraukia per 10 000 IT ir komunikacijos profesionalų, inovacijų gerbėjų iš viso pasaulio.

Atgal į sąrašą
Į viršų