Kompanija „D-Link“ bendradarbiaus su „Kaspersky“ laboratorija

2009 11 04 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Kompanija „D-Link“, pagal programą „Global Alliance Program“, sudarė technologinio bendradarbiavimo sutartį su „Kaspersky“ laboratorija. Partnerystė su viena pažangiausių antivirusinių apsaugos sistemų kūrėja žymiai išplės „D-Link“ unifikuotos apsaugos nuo grėsmių (Unified threat management, UTM) sistemos galimybes.

Susitarimas su „Kaspersky“ laboratorija kompanijai „D-Link“ užtikrina platesnį „NetDefend“ serijos įrenginių, skirtų informacijos apsaugojimui nuo kenkėjiškų atakų, antivirusinį palaikymą. Be to, „D-Link“ ir „Kaspersky“ laboratorija apjungs savo jėgas bendrų sprendimų paieškai bei papildomų produktų bei paslaugų kūrimui.

„Mes džiaugiamės, kad „Kaspersky“ laboratorija dalyvauja mūsų programoje „Global Alliance Program“, – sako „D-Link“ atstovybės Baltijos šalyse marketingo vadovė Janina Sadauskienė. – „Kaspersky“ laboratorija yra viena pirmaujančių ne tik internetinio saugumo, bet ir antivirusinės bei mobilios apsaugos sistemų kūrėja.“

„Mus nepaprastai džiugina stiprėjanti partnerystė su kompanija „D-Link“, – sako „Kaspersky“ laboratorijos technologijų licencijavimo departamento direktorius Piotras Merkulovas. – Nusikaltimų skaitmeninėje erdvėje tik daugėja, todėl „D-Link“ tinklo sprendimų tyrimo ir vystymo sujungimas su mūsų patirtimi kovoje su kenkėjiškomis programomis apsaugos mūsų klientus nuo praradimų.“

Prieš sudarydami šį susitarimą, „D-Link“ ir „Kaspersky“ laboratorija jau dirbo kartu: į ugniasienių DFL-260 ir DFL-860 UTF sistemas integravo antivirusinį „Kaspersky“ laboratorijos „SafeStream“ sprendimą.

Atgal į sąrašą
Į viršų