Šiuolaikinė verslo valdymo sistema. Kokia ji?

2019 11 18

<<ŽIŪRĖI VIDEO>>

STANDARTINĖS SISTEMOS
Tokios sistemos sukurtos valdyti bazinius įmonių veiklos procesus ir dažniausiai yra paprastai bei greitai įdiegiamos. Šio varianto privalumas sąlyginai nebrangi kaina ir kokybiškai paruoštas numatytų procesų valdymas. Tačiau standartas nepadengia visų įmonėje esančių veiklos sričių ir tokiu atveju dalis procesų lieka už sistemos ribų. Deja, savarankiškai valdant likusias verslo dalis, negalima užtikrinti idealaus grandinės veikimo.

STANDARTINĖS SISTEMOS + SPECIALIZUOTOS SISTEMOS
Šalia standartinės sistemos, kuri valdo bazinius procesus galima įdiegti ir keletą specializuotų sistemų, kurios būtų atsakingos už gamybą, sandėlio, atsargų valdymą ir kt. Integracijos dažnai paruoštos profesionaliai, tačiau jas reikia tarpusavyje susieti, kas kainuoja papildomai laiko ir pinigų. Yra tikimybės, jog dubliuosis sistemų dengiami procesai, kurie aprašyti pagal skirtingas logikas, tokiu atveju tenka tuos pačius duomenis vesti į skirtingas sistemas. Tiesa, tampate priklausomas nuo keleto diegėjų ir kilus problemoms sudėtinga ieškoti bendrų sprendimų.

VYSTOMA SAVA INFORMACINĖ SISTEMA
Verslo valdymo sistema, kurią įmonė siekia sukurti pagal savo specifinius poreikius ir procesus. Paprastai tokiai sistemai paruošti samdomas programuotojas ar komanda, kuri pagal iškeltus tikslus rūpinasi įgyvendinimu. Nors sistemos kūrimas atrodo sąlyginai pigus, neretai dėl kompetencijos stokos kenčia kokybė. Pagrindiniai šio varianto iššūkiai yra priklausomybė nuo sistemos autoriaus ir neteisingai suprogramuoti įmonės valdymo procesai, kurie ateityje stabdo procesų tobulinimą.

Kas yra šiuolaikinė verslo valdymo sistema?

Nors minėtos sistemos šiandien dar plačiai naudojamos versle, jos nebėra tokios šiuolaikiškos ir norint neatsilikti, reikia pradėti galvoti apie verslo valdymo EKOSISTEMĄ.
Didžiausias programinės įrangos kūrėjas „Microsoft“  klientams siūlo nebe atskiras sistemas, o visa apjungiančią ekosistemą. Turėdami daugiau kaip 64 000 partnerių visame pasaulyje, „Microsoft“ pristato gerosiomis patirtimis grįstus sprendimus, kuriuos naudoja daugybė klientų.  Ekosistema jungia ne tik verslo valdymo sistemas, bet ir IT infrastruktūrą, dirbtinį intelektą, socialinį tinklą. Partnerių sukurti produktai industrijoms integruojasi tarpusavyje ir puikiai veikia sistemos branduolyje Dynamics 365 Business Central (NAV).
Ekosistemos tikslas turėti visus įmonės procesus vienoje platformoje ir efektyviai valdyti verslą nuo A iki Z.

 

Kaip ekosistema pritaikoma konkrečioms industrijoms ar verslams plačiau sužinosite kitame mūsų straipsnyje arba Softeros konsultanto Ado Šliterio pranešime apie tiekimo grandinės valdymą vienoje sistemoje.

<<ŽIŪRĖI VIDEO>>

#verslovaldymosistemos #tiekimograndine #microsoftsprendimai #sumanusverslas

SVARSTOTE SAVO VERSLO PROCESUS PERKELTI Į VIENINGĄ SISTEMĄ AR TIESIOG NORITE PLAČIAU SUŽINOTI APIE ŠIUOLAIKINES VERSLO SISTEMAS?

Susisiekite, mes atsakysime į jums rūpimus klausimus ir padėsime sudėlioti verslo procesų valdymo viziją.

klausk@softera.lt | +370 620 93555

 

Atgal į sąrašą
Į viršų