Klientų diena – nuoširdus noras siekti puikių ilgalaikių darbo santykių

2008 11 29 Šaltinis: Forbis

Informacijos šaltinis: UAB “Forbis”

Ilgametę patirtį bankinių informacinių technologijų srityje turinti įmonė “Forbis” tęsia gražią tradiciją – įmonėje surengta klientų diena.

Renginyje dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos bankų atstovai, įmonės “Forbis” vadovybė, dukterinės įmonės UAB “Форбис” atstovai, produktų grupių vadovai, dažniausiai su klientais bendraujantys darbuotojai.

Pirmoje renginio dalyje buvo pristatyti įmonės struktūriniai pokyčiai, naujai sukurtų padalinių darbo kryptys. Reikia pabrėžti, kad pagrindinis įgyvendinamų pokyčių tikslas – tarptautinių kokybės standartų, tokių kaip ISO 9001:2008 kokybės valdymo sistemos, ISO 20000:2005 IT paslaugų valdymo (ITIL pagrindu) diegimas; projektų valdymo standartų taikymas ir darbo efektyvumo užtikrinimas.

Susirinkusieji taip pat turėjo progos susipažinti su skirtingoms rinkoms skirtais įmonės bankinių informacinių sistemų produktais, technologinėmis naujovėmis. Jaukioje aplinkoje klientams buvo sudaryta galimybė diskutuoti su produktų grupių vadovais, išsiaiškinti rūpimus klausimus. Renginio darbinę ir vakarinę dalis sujungė popietė prie arbatos puodelio, kurios metu rašytojas, žurnalistas ir keliautojas Algimantas Čekuolis atskleidė naujausias žmonių komunikacijos technologijas.

“Tai mums labai svarbus įvykis. Suburti vienoje vietoje ir vienu metu klientus iš įvairių valstybių, galimybė išgirsti klientų nuomonę, sužinoti jų lūkesčius, dalytis patirtimi, pristatyti įmonės naujoves, siūlomas įvairioms rinkoms, pabendrauti jaukioje neformalioje aplinkoje, kad ateityje, pasiekę abipusį supratimą, galėtume užtikrinti sklandų ir produktyvų bendradarbiavimą – toks buvo mūsų pagrindinis tikslas ir, manyčiau, jį iš tiesų pavyko įgyvendinti”, – dalijosi įspūdžiais įmonės generalinis direktorius A. Zujevas.

Informacija apie bendrovę “Forbis”

“Forbis” – viena iš pirmaujančių bankams skirtos programinės įrangos kūrimo bendrovių. Įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą tarptautinėje rinkoje: Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje. “Forbis” sukurta FORPOST sistema apima visas šiuolaikinio banko veiklos sritis, yra visiškai priderinama prie individualių banko poreikių ir veiklos specifikos, leidžia operatyviai reaguoti į bet kokius banko paslaugų pasikeitimus. Sistema turi tiesioginę sąsają su įvairiomis išorinėmis programomis (pvz., SWIFT, Reuters) ir yra lengvai suderinama su kitų gamintojų programine įranga.

Kontaktinis asmuo:

Vita Markevičienė

Rinkodaros vadybininkė

UAB “Forbis”

Tel.: 2102826 

v.markeviciene@forbis.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų