Keisis „Barclays“ technologijų centro Lietuvoje vadovas

2014 09 09
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Spalio pradžioje keisis „Barclays“ technologijų centro Lietuvoje (BTCL) generalinis direktorius. Nuo centro įkūrimo pradžios 5 metus jam vadovavęs Giedrius Dzekunskas nutarė tęsti karjerą kitoje bendrovėje. Jo pareigas laikinai eis vieno iš BTCL padalinių – žmogiškųjų išteklių centro – vadovas Mariano Andrade Gonzalez.

„Sausį sukaks 5 metai, kai Lietuvoje kartu su puikia komanda atidarėme „Barclays“ technologijų centrą – tuomet Vilniuje planavome įdarbinti iki 250 žmonių. Šiandien jau nebetelpame viename pastate, o darbuotojų turime apie 1300. Dar svarbiau, kad užsitarnavome „Barclays“ grupės pasitikėjimą kaip efektyvus, aukštą pridėtinę vertę kuriantis padalinys. Centras ne tik išaugo, bet ir pasiekė kitą organizacinės brandos lygį, o prieš akis laukia kokybiškai naujas plėtros etapas. Nutariau, kad tai geras metas imtis naujos veiklos ir man pačiam“, – sako G. Dzekunskas.

Jis džiaugiasi, kad „Barclays“ technologijų centro Lietuvoje sėkmės istorija padėjo į šalį pritraukti būrį kitų investuotojų, kurie atrado čia dirbančių specialistų kompetenciją, darbštumą bei norą mokytis: „Daugelis šių investuotojų, kurių srautas pastaraisiais metais ženkliai išaugo, prieš priimdami sprendimą apsilankydavo ir pas mus. Buvo malonu būti savo šalies ambasadoriais ir pasakoti apie Lietuvos privalumus, čia gyvenančius talentingus žmones“.

„Barclays“ technologijų centro darbuotojų skaičius nuo šių metų pradžios ūgtelėjo beveik 150 žmonių ir pasiekė 1300. Artimiausiu metu plėtrą planuojama tęsti – 2015 m. pirmąjį ketvirtį darbuotojų skaičius turėtų pasiekti 1500.

BTCL generalinio direktoriaus funkcijas nuo spalio mėn. laikinai perims M. Andrade Gonzalez, kuris vadovauja šiemet Vilniuje įsteigtam globaliam „Barclays“ žmogiškųjų išteklių centrui. Nuolatinis BTCL vadovas bus paskirtas artimiausiu metu, kai bus patvirtintas tinkamas kandidatas.

G. Dzekunskas karjerą tęs kitoje Lietuvoje veikiančioje bendrovėje. Apie jo naują darbovietę ir pareigas bus pranešta vėliau.

Atgal į sąrašą
Į viršų