KAYAK įsigijo „NFQ Technologies“ padalinį, dirbantį su jų produkto kūrimu

2018 09 17

Šaltinis: Elektronika.lt

KAYAK šiandien pranešė pasirašiusi sutartį dėl verslo dalies, apimančios darbuotojus ir biuro įrangą, įsigijimo iš programinės įrangos kūrimo kompanijos „NFQ Technologies“ Lietuvoje.

„Pagal šią sutartį, prie mūsų organizacijos prisijungs aukštos kvalifikacijos inžinierių komanda kaip nuolatiniai darbuotojai“, – sakė Giorgos Zacharia, KAYAK CTO.

„Su šia komanda dirbome daugelį metų ir esame tikri, kad ji ir toliau padės įgyvendinti mūsų ilgalaikį įsipareigojimą nuolat tobulinti kelionių paieškos priemones bei užtikrins, kad mes efektyviai panaudotume ir spartintume savo technologines inovacijas“, – teigė jis.

Perimamoje komandoje yra maždaug 40 inžinierių, kurie jau keletą metų dirbo kaip KAYAK technologijų partneriai. Užbaigus sandorį, šie inžinieriai taps UAB „KAYAK Lithuania“ darbuotojais.

„Mūsų partnerystė su KAYAK, vienu pirmaujančių pasaulyje kelionių paieškos variklių, prasidėjo prieš aštuonerius metus, kai jie įsigijo NFQ sukurtą skrydžių paieškos variklį „SWOODOO“. Nuo to laiko maždaug 40 NFQ žmonių komanda užėmė ženklų vaidmenį vystant KAYAK techninę pusę“, – sakė „NFQ Technologies“ generalinis direktorius Paulius Insoda.

„Bendradarbiavimo laikotarpiu parodėme, jog esame profesionalų komanda, kurianti didelę pridėtinę vertę, ir kad mūsų šalis turi didelį potencialą. Komanda ir toliau dirbs KAYAK technologijų centre, esančiame mūsų biure Kaune, o mes toliau padėsime rūpintis jų gerove bei plėtra Lietuvoje kaip ir iki šiol“, – pridūrė jis.

Atgal į sąrašą
Į viršų