Kaune – konferencija-seminaras apie sandėlio procesų optimizavimą

2011 05 13 Šaltinis: VšĮ "Problemų sprendimo centras"

Informacijos šaltinis: VšĮ “Problemų sprendimo centras”

XXI amžiuje nerasi sandėlio, kuriame prekes skaičiuotų skaičiuotuvais. Sandėlio procesus automatizuoja visos įmonės. Brangstanti darbo jėga ir konkurencija anksčiau ar vėliau reikalauja įdiegti efektyvią sandėlio valdymo sistemą. Atlikus Rusijoje rinkos tyrimus, nustatyta, kad tik 30 proc. įmonių patenkintos veikiančiomis sandėlio valdymo sistemomis.

 Sandėlio valdymo sistema turi integruotis į vykstančius įmonėje verslo procesus. O verslo procesai turi turėti atitinkamą technologinį lygį.

Šis atrodo paprastas suderinamumas nėra lengvai pasiekiamas. Jau projektuojant sandėlio valdymo sistemas dėl žemo projektinių darbų lygio atsiranda tikimybė, kad veiksianti sistema nebus efektyvi. Vadovams keičiant vieną sandėlio valdymo sistemą į kitą nebūtinai didės verslo procesų efektyvumas, nes gali kartotis tos pačios projekto eigoje neužfiksuotos klaidos.

Dauguma sandėlio projektuotojų sprendžia tik šiuos uždavinius: kaip užtikrinti maksimalų saugomų prekių kiekį minimizuojant projektavimo ir statybos darbų kainas. Sandėlio automatizavimo projektai turi ieškoti kompromisinio sprendimo tarp logistinio sprendimo, verslo procesų ir WMS galimybių.

Kaip suderinti WMS su kitomis įmonėje veikiančiomis sistemomis, kaip optimizuoti sandėlio darbą ir verslo procesus, kokios dažniausiai pasitaikančios klaidos sandėlių valdyme, sužinosite atvykę į tarptautinę konferenciją-seminarą, kuris vyks gegužės 25 dieną Kaune.

Atgal į sąrašą
Į viršų