Kaune kuriami automatizuoti sandėlių valdymo sprendimai pasiekia ir pasaulinį sporto prekių tinklą

2018 04 12

Šaltinis: Elektronika.lt

Į Lietuvą žengiantis vienas didžiausių sporto ir laisvalaikio prekių gigantų „Decathlon“ (Prancūzija) jau ne vienerius metus bendradarbiauja su Kauno įmone „Equinox Europe“ bei naudoja tik lietuvių siūlomus sandėlių valdymo sprendimus.

„Šis tinklas yra mūsų nuolatinis partneris. Su juo nuo 2006 metų dirbame ne tik Prancūzijoje, jau įgyvendinome ne vieną projektą Belgijoje bei Vengrijoje. Bendrovei „Decathlon“ kartu su „Equinox“ grupės partneriais automatizuojame sandėlius, įrenginėjame juose rūšiavimo įrenginius, paskirstančius prekes parduotuvėms“, – teigė JAV kapitalo logistikos sprendimų optimizavimo bendrovės „Equinox Europe“ vadovė Rasa Beskajevienė.

Pasak jos, praėjus vos metams nuo bendradarbiavimo su „Decathlon“ pradžios tinklui buvo įdiegtas prekių automatinio skirstymo į parduotuves įrenginys – sorteris, skirstantis prekes net į 540 parduotuvių vienu metu. Tuo metu tai buvo didžiausias „Equinox“ grupės įdiegtas sorteris.

„Equinox Europe“ direktorė mano, kad nors prancūzų tinklas ir ateina į Lietuvą, prekių sandėlis čia greičiausiai nebus įrenginėjamas, visas asortimentas parduotuvei bus gabenamas tiesiai iš užsienio.

Kaip skelbta Lietuvos žiniasklaidoje, Vilniuje atsidarysianti „Decathlon“ parduotuvė bus vienintelė Baltijos šalyse. Bendrovė nuomosis erdvę sostinėje plėtojamo komercinio projekto „VNO verslo ir prekybos parko“ patalpose. Parduotuvę numatyta atidaryti dar šiais metais.

Pernai daugiau negu 8 mln. eurų apyvartą pasiekusios „Equinox Europe“ vadovė užsiminė, kad jos vadovaujama įmonė turi ir daugiau klientų Prancūzijoje, kurie užsiima prekyba ir mados verslu.

Bendras Lietuvos ekonomikos augimas didina ir automatizuotų sandėlių valdymo sprendimų paklausą. Neseniai Kauno įmonė baigė didelį „Norfos“ Kėdainių sandėlio automatizavimo projektą, tęsiasi bendradarbiavimas su SBA koncernu, „Kauno grūdais“ ir „Maxima“. „Equinox Europe“ taip pat dirba Rytų, Vidurio bei Šiaurės Europos šalyse, Izraelyje.

Atgal į sąrašą
Į viršų