„Kaspersky“ siūlo verslui nemokamai atnaujinti saugumo įrangą

2009 10 13 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

Kompiuterių saugumo programinę įrangą kurianti bendrovė „Kaspersky Lab.“ pranešė išleidusi verslo produktų linijos atnaujinimą – „Kaspersky Open Space Security Release 2“. Šį atnaujinimą verslo įmonės ir organizacijos gali įsidiegti nemokamai.

Pasak „Kaspersky Lab.“ saugumo eksperto Andriaus Šaveiko, naujoji programa yra 6 kartus našesnė už savo pirmtakes, veikia žymiai greičiau ir turi naujų funkcijų, pavyzdžiui, išorinių įrenginių kontrolę. Atnaujinimas taip pat suderinamas su laukiamomis „Windows 7“ ir „Windows Server 2008 R2“ operacinėmis sistemomis. Naująją versiją vietoje senosios „Kaspersky“ vartotojai gali įsidiegti nemokamai, teigiama bendrovės pranešime.

„Kaspersky“ verslo linijos produktai diegiami organizacijose, kuriose į tinklą sujungtos bent 7 darbo vietos.

Pasak A. Šaveiko, atnaujinti produktai skirti „Microsoft Windows“ darbo vietų ir serverių operacinėms sistemoms. Iš esmės atnaujintas ir kompiuterinio tinklo administravimo įrankis „Kaspersky Administration Kit 8“, turintis apie 40 naujų ar patobulintų funkcijų. Naujas administravimo įrankis yra paprastesnis, funkcionalesnis ir intuityvesnis, jo valdymas reikalauja mažiau techninių žinių ir laiko sąnaudų, todėl padeda sumažinti įmonių IT saugumo sistemų palaikymo ir administravimo kaštus.

Atgal į sąrašą
Į viršų