“Kaspersky” pripažinta didžiausio saugumo antivirusine programa

2009 03 26

Informacijos šaltinis: UAB “Atviros informacinės sistemos”

Naujausia “Kaspersky” antivirusinės programos versija “Kaspersky AntiVirus 2009” gavo didžiausio saugumo apdovanojimą. Jį suteikė nepriklausomų ekspertų laboratorija “AV-Comparative”, kurios testų rezultatus specialistai vertina kaip etaloną.

Austrijoje įsikūrusi “AV-Comparative” laboratorija iš viso vertino 17 populiariausių pasaulinių antivirusinių programų. “Kaspersky AntiVirus” programos rezultatai buvo priskirti aukščiausiai “Advanced+” kategorijai, į kurią pateko vos 4 pasauliniai antivirusinių programų gamintojai.

“Gautas prestižinis įvertinimas yra svarbus argumentas, įrodantis “Kaspersky AntiVirus” saugumo galimybes. Pripažinimą patvirtina ir vartotojai – Lietuvoje mūsų antivirusinės programos kopijų parduodama bene daugiausiai”, – sakė oficialaus “Kaspersky” produkcijos platintojo Lietuvoje – bendrovės “Atviros informacinės sistemos” – direktorė Ina Leibovič.

Laboratorijoje atliktų testų metu buvo vertinami du programų veikimo aspektai – kaip tiksliai programa atpažįsta kenkėjiškas programas (angl. malware) ir kaip dažnai įprastas programas klaidingai priskiria prie žalingųjų. Kiekviena antivirusinė programa buvo atakuojama beveik 1,3 mln. skirtingų kenkėjiškų programų atmainų – virusų, kirminų, Trojos arklių ir kitų – kurios buvo renkamos net 9 mėnesius. Šiuose testuose “Kaspersky AntiVirus” buvo labai tiksli – sėkmingai atpažino įvairių tipų žalingas programas ir retai klydo įtardama švarius failus. Be to, “Kaspersky” pademonstravo itin didelį veikimo greitį net prie nustačius aukščiausią saugumo lygį.

Geriausią kenkėjiškų programų atpažinimo rodiklį – 100 proc. – testuose parodė kita antivirusinė programa “GDATA”. Visgi, ji mažiau tiksliai identifikuodavo gerąsias programas, tad buvo įvertinta žemesniu – “Advanced” – apdovanojimu.

Lietuvoje “Kaspersky” antivirusinė programinė įranga yra populiari ir tarp namų vartotojų, ir verslo bei valstybiniame segmentuose. “Kaspersky AntiVirus” programinę įrangą naudoja Ignalinos AE, “Lietuvos paštas”, “Omnitel”, Vilniaus oro uostas, Statistikos departamentas, Ryšių reguliavimo tarnyba, Vilniaus Universitetas, “Rokiškio sūris” ir kitos privačios bei valstybinės organizacijos.

Apie “Atviros informacinės sistemos”

2004-aisiais įkurta UAB “Atviros informacinės sistemos” (AIS) yra oficialus ir vienintelis “Kaspersky Lab.” atstovas Lietuvoje. Be “Kaspersky Lab.”, AIS taip pat yra oficialūs “GDATA” ir “ABBYY Lingvo” atstovai Lietuvoje. Bendrovė platina produkciją per partnerius, nemokamai teikia konsultacijas vartotojams telefonu ir el. paštu.

AIS produktus platina visi pagrindiniai mažmenininkai ir verslo partneriai – ICG, “BMS Megapolis”, “Topo Centras”, “Baltnetos komunikacijos”, “Penki kontinentai”, “Sonex”, “Blue Bridge” ir kitos kompanijos.

Apie “Kaspersky Lab.”

“Kaspersky Lab.” yra pagrindinė apsaugos nuo žalingos programinės įrangos, įsilaužėlių atakų ir elektroninio pašto šiukšlių sistemų kūrėja ir informacinės apsaugos gamintoja. “Kaspersky Lab.” apsaugo klientus nuo IT grėsmių ir leidžia sumažinti informacijos praradimo lygį iki minimumo.

“Kaspersky Lab.” kompanija įkurta 1997 metais kaip tarptautinė informacijos apsaugos programinės įrangos gamintoja. “Kaspersky Lab.” pagrindinis ofisas yra Maskvoje, Rusijoje ir daug regioninių ofisų yra skirtingose šalyse: Prancūzijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Japonijoje. Kinijoje, Rumunijoje, JAV ir t.t. Taip pat “Kaspersky Lab.” turi virš 500 globalių partnerių.

Daugiau informacijos apie Kaspersky Lab. gamintoją rasite: www.kaspersky.lt

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):

Žilvinas Bružas

Vyr. projektų vadovas

Integrity PR

Tel.: (5) 2685135

zilvinas@integrity.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų