“Kaspersky Lab.” naujos antivirusinės programos tapo dar greitesnės ir patikimesnės

2010 09 09 Šaltinis: UAB "Atviros informacinės sistemos"

Informacijos šaltinis: UAB “Atviros informacinės sistemos”

 

Kompiuterių saugumo sprendimų lyderė “Kaspersky Lab.” išleido namų vartotojams skirtas populiariųjų antivirusinių programų “Kaspersky Internet Security 2011” ir “Kaspersky Anti-Virus 2011” versijas. Naujuose produktuose įdiegtos pažangios saugumo technologijos, užtikrinančios dar didesnį programos veikimo greitį ir reakcijos į kompiuterines grėsmes tikslumą.

“Jeigu dauguma antivirusinių programų vartotojų kompiuterius gydo, tai “Kaspersky” naujosios programos net neleidžia virusams patekti į vartotojo kompiuterį. Tokia prevencinė apsauga yra žymiai efektyvesnė, ji neleidžia kenkėjams atlikti jokių pavojingų veiksmų, – sakė “Kaspersky Lab.” programinės įrangos platintojo Lietuvoje, bendrovės “Atviros informacinės sistemos” direktorė Ina Leibovič. – Be to, 2011 m. versijose įdiegta daug pažangių technologijų, kurios praplečia vartotojo galimybes, veikia nepastebimai, nereikalauja pastovaus vartotojo įsikišimo ar didelių kompiuterio resursų”.

“Kaspersky Internet Security 2011” ir “Kaspersky Anti-Virus 2011” programose integruotas visas kompleksas naujų ir patobulintų “Kaspersky Lab.” saugumo technologijų, kurios neturi analogų pasaulyje. Vienas naujas modulis – tai “sistemos sseklys” (angl. System Watcher), kuris seka visus svarbius įvykius operacinėje sistemoje – naujų failų sukūrimą, redagavimą, sisteminių funkcijų užklausas ir pakeitimus registruose. “Kaspersky” antivirusinės programos aptinka bet kokius kenkėjus, nesvarbu ar senai žinomus saugumo ekspertams, ar ką tik sukurtus kibernetinių nusikaltėlių.

“Kaspersky Internet Security 2011” turi papildomas naujas ir patobulintas funkcijas, kurios leidžia vartotojui saugiai naršyti, net po pavojingus tinklalapius. Bendrovė sukūrė unikalų saugaus naršymo rėžimą (angl. Safe Surf), jis leidžia įtartinus tinklalapius atidaryti su saugia virtualia naršykle, o įtartinas programas – saugaus darbo rėžime “Safe Run”. Šiame rėžime prieiga prie kompiuterio sisteminių išteklių yra ribojama, tad kenkėjai vartotojui ir jo kompiuteriui žalos padaryti negalės.

Viena didžiausių naujovių – antivirusinės programos įdiegimo diskas. Jis skirtas ne tik programai įdiegti, bet dar yra ir “gelbėjimo diskas” (angl. Rescue Disc), su kuriuo galima patikrinti ir išgydyti kompiuterį neužkraunant operacinės sistemos.

“Išleisdami naująsias 2011 versijas, mes patobulinume daug produkto savybių ir siūlome vartotojui efektyvių technologijų rinkinį, skirta apsaugoti vartotojų kompiuterius, – sakė Jevgenijus Kaspersky, “Kaspersky Lab.” vykdomasis direktorius. – Turėdami tokias technologijas kaip “System Watcher”, “Safe Surf” ir “Safe Run” modulį, mūsų vartotojai bus aprūpinti pažangiausiai saugumo įrankiais, kuriais galės kontroliuoti kompiuteryje vykstančius procesus ir būti ramūs dėl asmeninių duomenų sauagumo”.

“Kaspersky Internet Security 2011” licencija metams kainuoja 159 Lt, o “Kaspersky Anti-Virus 2011” – 109 litus. Įsigijus vieną licenciją, programą galima legaliai įdiegti į du kompiuterius. Vartotojai, kurie šiuo metu naudojasi 2010 m. “Kaspersky Lab.” produktų versijomis, pereiti prie naujų versijų gali nemokamai.

Daugiau informacijos apie naujas “Kaspersky Lab.” produktų versijas, ieškokite čia: http://www.kaspersky.lt/.

Apie bendrovę “Atviros informacinės sistemos”

2004-aisiais įkurta UAB “Atviros informacinės sistemos” (AIS) yra oficialus ir vienintelis “Kaspersky Lab.” atstovas Lietuvoje. Be “Kaspersky Lab.”, AIS taip pat yra oficialus “GDATA”, TILDE ir “ABBYY” platintojai Lietuvoje. Bendrovė platina produkciją per partnerius, nemokamai teikia konsultacijas vartotojams telefonu ir el. paštu.

AIS produktus platina visi pagrindiniai IT prekių pardavėjai ir verslo partneriai – “Topo Centras”, “Gera Kaina” “Baltnetos komunikacijos”, “Komparsa”, “Alna Intelligence” ir kitos kompanijos.

Apie “Kaspersky Lab.”

“Kaspersky Lab.” yra pagrindinė apsaugos nuo žalingos programinės įrangos, įsilaužėlių atakų ir elektroninio pašto šiukšlių sistemų kūrėja ir informacinės apsaugos gamintoja. “Kaspersky Lab.” apsaugo klientus nuo IT grėsmių ir leidžia sumažinti informacijos praradimo lygį iki minimumo.

“Kaspersky Lab.” kompanija įkurta 1997 metais kaip tarptautinė informacijos apsaugos programinės įrangos gamintoja. “Kaspersky Lab.” pagrindinis ofisas yra Maskvoje, Rusijoje ir daug regioninių ofisų yra skirtingose šalyse: Prancūzijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Japonijoje. Kinijoje, Rumunijoje, JAV ir t.t. Taip pat “Kaspersky Lab.” turi virš 500 globalių partnerių.

Daugiau informacijos apie “Kaspersky Lab.” gamintoją rasite: http://www.kaspersky.lt/

Atgal į sąrašą
Į viršų