“Kaspersky Internet Security” vartotojai yra apsaugoti nuo naujojo “Skype” viruso

2009 12 11 Šaltinis: UAB "Atviros informacinės sistemos"

Informacijos šaltinis: UAB “Atviros informacinės sistemos”

Programinės įrangos platintoja “Atviros informacinės sistemos” praneša, kad antivirusinės programos “Kaspersky Internet Security 2010” vartotojai yra apsaugoti nuo naujojo viruso, kuris plinta kompiuterinėmis bendravimo programomis “Skype”, “ICQ” ar kitomis ir siekia pavogti konfidencialią vartotojo informaciją.

“Nors pranešimuose apie naująjį kenkėją buvo teigiama, kad jo neaptinka antivirusinės programos, norime nuraminti “Kaspersky Internet Security 2010″ vartotojus – ši antivirusinė programinė įranga apsaugo kompiuterius ir vartotojus nuo siaučiančio viruso. Vartotojai tik turėtų pasitikrinti, ar yra parsisiuntę atnaujinimus”, – sakė “Kaspersky Lab.” programinės įrangos platintojo “Atviros informacinės sistemos” projektų vadovas Andrius Šaveiko.

Šiandien buvo pranešta, kad Lietuvą pasiekė Rusijoje ir Lenkijoje daug žalos pridarę virusas, kuris seka ir vagia slaptažodžius, prisijungimo prie elektroninės bankininkystės kodus. Kaip teigiama, jau užfiksuota atvejų, kuomet netrukus po to, kai minėtu virusu buvo apkrėstas kompiuteris, bandyta įsilaužti į vartotojo banko sąskaitą.

Anot A. Šaveiko, nesaugiai besijaučiantys vartotojai turi galimybę nemokamai pasitikrinti, ar jie nėra užsikrėtę naujuoju virusu. “Kaspersky Lab.” sukūrė programą, kurią vartotojai gali nemokamai parsisiųsti iš šios svetainės: http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool/.

“Ši programa išvalys kompiuterį nuo visų naujausių virusų. Svarbu žinoti, kad ji yra atnaujinama kasdien, todėl jeigu ketinate patikrinti kompiuterį tik po poros savaičių, ją derėtų atsisiųsti prieš pat tikrinant”, – sakė “Atviros informacinės sistemos” projektų vadovas.

Specialisto teigimu, vartotojai, kurie neturi įsidiegę į kompiuterį patikimos antivirusinės programinės įrangos, taip pat gali nemokamai parsisiųsti 30 dienų galiojančią “Kaspersky Internet Security 2010” versiją iš ftp://ftp.kaspersky.lt/.

Apie bendrovę “Atviros informacinės sistemos”2004-aisiais įkurta UAB “Atviros informacinės sistemos” (AIS) yra oficialus ir vienintelis “Kaspersky Lab.” atstovas Lietuvoje. Be “Kaspersky Lab.”, AIS taip pat yra oficialus “Bitdefender”, “GDATA” ir “ABBYY” atstovai Lietuvoje. Bendrovė platina produkciją per partnerius, nemokamai teikia konsultacijas vartotojams telefonu ir el. paštu.

AIS produktus platina visi pagrindiniai IT prekių pardavėjai ir verslo partneriai – “Topo Centras”, “Gera Kaina” “Baltnetos komunikacijos”, “Komparsa”, “Alna Intelligence”, “Blue Bridge” ir kitos kompanijos.

Apie “Kaspersky Lab.”“Kaspersky Lab.” yra pagrindinė apsaugos nuo žalingos programinės įrangos, įsilaužėlių atakų ir elektroninio pašto šiukšlių sistemų kūrėja ir informacinės apsaugos gamintoja. “Kaspersky Lab.” apsaugo klientus nuo IT grėsmių ir leidžia sumažinti informacijos praradimo lygį iki minimumo.

“Kaspersky Lab.” kompanija įkurta 1997 metais kaip tarptautinė informacijos apsaugos programinės įrangos gamintoja. “Kaspersky Lab.” pagrindinis ofisas yra Maskvoje, Rusijoje ir daug regioninių ofisų yra skirtingose šalyse: Prancūzijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Japonijoje. Kinijoje, Rumunijoje, JAV ir t.t. Taip pat “Kaspersky Lab.” turi virš 500 globalių partnerių.

Daugiau informacijos apie “Kaspersky Lab.” gamintoją rasite: http://www.kaspersky.lt/

Atgal į sąrašą
Į viršų