Kasmetinė „DocLogix“ konferencija apie el. dokumentų valdymą sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus

2013 05 31 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB “DocLogix”

2013 m. gegužės 28 d., viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“ įvyko jau tradicine tapusi konferencija skirta el. dokumentų valdymo aktualijoms viešajame sektoriuje aptarti. Šiais metais susidomėjimas konferencija buvo ypač didelis, renginyje dalyvavo beveik 200 atstovų iš daugiau nei 100 skirtingų institucijų.

„Jau eilė metų šviečiame ne tik savo klientus, bet ir kitas valstybines institucijas. Rezultatai akivaizdūs. Dalyvių  klausimai ir keliamos problemos rodo, kad žinių lygis susijęs su  el. dokumentais bei jų valdymu vis auga“, – džiaugėsi UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil. „Mūsų įmonės vystymo strategijoje didelis dėmesys skiriamas inovacijoms, kurios efektyvina institucijų veiklą.  Akivaizdu, kad institucijos turėdamos inovatyvią dokumentų valdymo sistemą ir išprususį jos vartotoją pasiekia žymiai geresnių rezultatų lyginant su kitomis“, –  savo įžvalgomis dalinosi Jaroslav Gil.

Šioje konferencijoje buvo aptariami įvairūs su el. dokumentų valdymu susiję klausimai. Daugiausia dėmesio skirta elektroninių dokumentų mainams.  Ši tema yra ypač aktuali, nes vis daugiau organizacijų pradeda naudoti el. dokumentų sistemas, todėl būtina užtikrinti sklandų el. dokumentų apsikeitimą tarp institucijų.

Savo el. dokumentų valdymo sistemos diegimo patirtimi pasidalino Vidaus reikalų ministerijos bendrojo departamento direktorius Alvydas Genys. Ministerijoje jau įdiegta „DocLogix“ sistema ir šiuo metu baigiamas unikalus antrasis projekto etapas, kurio metu bus užtikrintas efektyvus el. dokumentų apsikeitimas tarp ministerijos ir  ministerijai pavaldžių institucijų.

Birutė Purvaneckaitė iš įmonės UAB „Ernst & Young Baltic“ pristatė E-pristatymo projektą, kuris turėtų palengvinti oficialų institucijų tarpusavio ir gyventojų bendravimą registruotais laiškais. Tikimasi, kad greitai pradėsianti veikti sistema padės sutaupyti nemažai valstybės lėšų.

Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos ir Mykolo Romerio Universiteto dėstytoja bei žurnalo „Biuro administravimas“ dokumentų valdymo skyriaus redaktorė Rasa Grigonienė pasidalino praktiniais patarimais, kaip pasiekti geresnių efektyvumo rodiklių naudojanti el. dokumentų valdymo sistemomis, o Dr. Daiva Lukšaitė atstovaujanti Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybą pristatė strateginę elektroninių dokumentų valdymo perspektyvą mūsų šalyje.

Renginio dalyviai teigiamai įvertino ir UAB „DocLogix“ techninio produkto vadovo Ugniaus Keturkos pranešimą, kuris pademonstravo patogų ADOC  formato el. dokumentų rengimą ir valdymą bei perdavimą ilgalaikiam saugojimui elektroniniams archyvams per Elektroninę archyvų informacinę sistemą. 

Atgal į sąrašą
Į viršų