Judriems vadybininkams – naujas debesų kompiuterijos produktas “Sugar CRM Mobile”

2011 11 23 Šaltinis: OptimusCRM

Informacijos šaltinis: OptimusCRM

Daug laiko kelyje, susitikimuose praleidžiantiems vadybininkams įmonė “OptimusCRM” pirmoji Lietuvoje siūlo mobiliąsias CRM versijas. Jos pritaikytos patogiai prieigai prie CRM nešiojamuose ir planšetiniuose kompiuteriuose bei išmaniuosiuose telefonuose.

Pasak bendrovės “OptimusCRM” direktoriaus Antano Sakalausko, mobilioji CRM sistemos versija sukurta palyginti neseniai, bet užsienyje jau tapo neatsiejama vadybininkų darbo dalis. “Kompanijų darbuotojai, dažnai lankantys klientus ir būnantys už biuro ribų, gali nuolat būti prisijungę prie savo darbovietės CRM – internetinėje erdvėje esančios įmonės duomenų bazės”, – pasakojo direktorius.

Kelerius metus debesų kompiuterijos produktą, “SugarCRM” įvairioms kompanijoms nuomojanti bendrovė “OptimusCRM” nusprendė populiarinti ir mobiliąją “SugarCRM” versiją.

“Esame įsitikinę, kad netolimoje ateityje mobilioji CRM taps verslo kasdienybe, todėl norime jau šiandien pasiūlyti šią paslaugą”,- aiškino A.Sakalauskas.

Jo teigimu, mobilioji “SugarCRM” programa leidžia vadybininkui nuolat operatyviai gauti informaciją iš įmonės CRM, kurioje yra visi duomenys apie klientus, darbotvarkės, darbų planai, sutartys ir pan. “Taip pat vadybininkas gali iškart po susitikimų įvesti informaciją, pildyti atskaitas, kurios iškart atsiranda įmonės CRM. Todėl kiti darbuotojai gali greitai reaguoti į klientų poreikius ir užsakyti reikalingas prekes”, – kalbėjo A.Sakalauskas.

Savo ruožtu biure esantys vadovai gali iškart pamatyti, kokius darbus nuveikė jų pavaldiniai, greičiau ir tiksliau išanalizuoti pateiktus duomenis, rezultatus, planuoti naujas užduotis.

Mobilioji CRM patraukli tuo, kad turi kelias versijas pritaikytas prie skirtingų įrenginių: nešiojamų ir planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų – iPhone, Android, Backberry. Išmaniųjų telefonų skambučiai gali būti fiksuojami tiesiai į bendrovės CRM.

“Dirbant su SugarCRM Enterprise ar Ultimate versija nešiojamuose kompiuteriuose nuolatinis ryšys nėra būtinas, todėl nutrūkus interneto ryšiui galima toliau tęsti darbus, o duomenys atsinaujina vėl atsiradus ryšiui. Išmaniesiems telefonams tokios galimybės galimos turint “Mobile Plus” paslaugą”, – kalbėjo A.Sakalauskas.

Atgal į sąrašą
Į viršų