Jubiliejinėje konferencijoje – Eclipse bendruomenės diskusijos apie technologijų naujoves ir galimybes

2012 01 26 Šaltinis: No Magic Europe, UAB; Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: No Magic Europe, UAB; Elektronika.lt

Asociacijos „Infobalt“ vykdomame darbuotojų mokymų projekte dalyvaujančios „No Magic Europe“, UAB, atstovai lapkričio pradžioje vyko į dešimtus metus organizuojamą konferenciją užsienyje – „Eclipse Summit Europe 2011“ Vokietijoje. Dalyvavimo tikslas – susipažinti su modeliavimo technologijų naujovėmis ir galimybėmis, apdorojant didelius duomenų kiekius.

„Eclipse Summit Europe 2011“ – tai kasmetinė pagrindinė „Eclipse“ bendruomenės konferencija Europoje. Čia susirenka visų didžiausių IT įmonių atstovai iš viso pasaulio, siekdami pristatyti savo patirtį naudojant „Eclipse“ technologijas. Šiemet šis trijų dienų renginys buvo jubiliejinis – 10-asis. Į jį susirinko daugiau nei pusė tūkstančio dalyvių. Pirmąją konferencijos dieną vyko daugiau praktinių mokymų, kitomis dienomis – produktų pristatymai.

Į „Eclipse Summit Europe 2011“ vyko du „No Magic Europe“, UAB, darbuotojai – sistemų architektas ir programuotojų grupės vadovas.

„Į šį renginį siunčiame savo atstovus jau kelintus metus iš eilės. Šiemet mūsų kompanijos tikslas buvo sužinoti modeliavimo technologijų naujoves ir galimybes apdoroti didelius duomenų kiekius. Dalyvavimas tikrai buvo naudingas, gavome įdomios informacijos, susijusios su „e4“, EMF, „Xtext“, „EMF Query 2“, CDO, „Virgo“, „EGit“ projektais“, – pasakoja įmonės „No Magic Europe“ direktorė Gitana Aklienė.

Įmonės darbuotojai taip pat dalyvavo diskusijų formos pristatyme, kur norintieji galėjo pristatyti ar pasiūlyti savo asmeninę viziją. Buvo apžvelgti dabartiniai „Eclipse“ technologijų trūkumai ir galimos vystymo kryptys. Pasak G. Aklienės, tokio pobūdžio renginiuose nuolat užmezgamos ir naujos pažintys, dalijantis patirtimi, kalbant apie planus, produktus ir galimus projektus.

Atgal į sąrašą
Į viršų