JAV kompanija „Harbortouch“ plečiasi Lietuvoje ir persivadina

2019 05 03

Šaltinis: Elektronika.lt

Atsiskaitymo sprendimus prekybos vietoms siūlanti kompanija „Harbortouch“ stipriai plečiasi Lietuvoje. Šalyje 2017-ųjų birželį savo biurą atidariusi JAV bendrovė pastebėjo, kad šis sprendimas itin pasiteisino, todėl Lietuvoje veikianti „Harbortouch Payments Lithuania“ plečia veiklą, šiemet samdys dar daugiau darbuotojų ir nuo šiandien tampa „Shift4 Payments Lithuania“.

Įsteigus biurą Lietuvoje, planuota, kad bendrovė užims vos du trečdalius vieno aukšto. Tačiau nuo 2017-ųjų vasaros įmonė išsiplėtė iki dviejų pilnai apsodintų biurų pastato aukštų, o šiemet lietuviams buvo patikėta didžioji dalis JAV kompanijos programavimo darbų.

Pasak „Shift4 Payments Lithuania“ vadovo Tado Vizgirdo, bendrovės persivadinimas ir plėtra Lietuvoje yra pavyzdys, ką gali darbuotojai mūsų šalyje.

„Šiandien iš Lietuvos kuriama didžioji dalis JAV kompanijos sprendimų kodo, kuris vėliau naudojamas visame pasaulyje. O tai, kad darbuotojai Lietuvoje vos per 2 metus prisidėjo beveik prie visų „Shift4“ grupės JAV įmonių techninės pusės vystymo liudija, kad įmonė Lietuvoje jau visiškai pasirengusi tolesnei plėtrai. Be didžiulio lietuvių potencialo bei įgūdžių tokios plėtros tikrai nebūtų. Kita vertus pastebime, kad lietuviai vis dar vertina JAV kapitalo bendroves. Labiausiai tai pasijaučia, kai per pirmus metus nuo darbo pradžios didžioji dalis kolegų išvyksta į JAV kultūriniams mainams“, – teigia T. Vizgirda.

Pasak įmonės Lietuvoje vadovo, šiandien mūsų šalyje dirba beveik 100 bendrovės darbuotojų. Šiais metais numatyta 50 proc. plėtra, lyginant su 2018 m. Šiuo metu įmonė ieško „Android“ ir „Delphi“ programuotojų („front-end“ ir „back-end“), C# kalbos specialistų, duomenų bazių administratorių ir QA specialistų.

„Spartus augimas matomas ne tik Lietuvoje, bet ir JAV – „Harbortouch“ 2017-ųjų pabaigoje įsigijo penkias dideles kompanijas. Tai lėmė, kad JAV bendrovė persivadino, o žinant, kiek sparčiai plečiasi įmonė Lietuvoje, keičiasi ir lietuviškosios įmonės pavadinimas – nuo šiol ji yra žinoma kaip „Shift4 Payments Lithuania“. Atitinkamai, darbuotojai Lietuvoje šiuo metu dirba ne tik su „Harbortouch“, bet ir su kitomis „Shift4“ grupės bendrovėmis – „FuturePOS“, „POSitouch“ ir „Restaurant Manager“. Manome, kad nuolat plečiantis įmonių grupei, lietuviai puikiai atlieps jos poreikius ir toliau demonstruos pavyzdinius sugebėjimus“, – sako T. Vizgirda.

„Shift4 Payments“ yra saugių mokėjimo apdorojimo sprendimų lyderė. Pagrindinės kompanijos technologijos padeda didiesiems programinės įrangos teikėjams veikti daugelyje sričių, įskaitant mažmeninę prekybą, F&B, elektroninę prekybą, apgyvendinimą, žaidimus ir kitas. „Shift4“ programinės įrangos prekės ženklų šeima apima „Harbortouch“, „Restaurant Manager“, „POSitouch“ ir „Future POS“ įmones. „Shift4 Payments“ šiuo metu turi 8 biurus JAV ir Europoje bei daugiau nei 8 tūkst. prekybos partnerių. Bendrovė saugiai per metus apdoroja daugiau nei milijardą sandorių beveik 200 tūkst. įmonių, o tai sudaro daugiau nei 100 mlrd. vertės mokėjimus kasmet.

Lietuvoje yra įsikūrę „Shift4“ programinės įrangos kūrimo ir 24/7 klientų aptarnavimo centrai.

Atgal į sąrašą
Į viršų