JAV bendrovė „Providence“ pasirašė BITĖS įsigijimo sutartį

2015 12 24 Šaltinis: Elektronika.lt

Šiandien „Mid Europa Partners“, pirmaujanti privataus kapitalo bendrovė centrinėje, Rytų Europoje bei Turkijoje, skelbia, kad pasirašė sutartį su lyderiaujančia pasauline privataus kapitalo bendrove „Providence Equity Partners“ dėl „Bitės“ įmonių grupės pardavimo. Sandorį, kurio suma neatskleidžiama, planuojama užbaigti 2016 metų pirmąjį ketvirtį.
„Bitės“ įmonių grupė Lietuvoje ir Latvijoje valdo vieną didžiausių mobiliojo ryšio operatorių, teikiantį aukštos kokybės mobiliojo ryšio paslaugas ir geriausią klientų aptarnavimą. „Bitė“ siūlo platų spektrą mobiliojo ryšio bei interneto paslaugų privatiems ir verslo klientams abejose šalyse.
„Drauge su savo komanda Frederick Hrenchuk užsibrėžė tikslą suteikti vartotojams išskirtinę patirtį naudojantis mobiliuoju ryšiu, ir tai buvo sėkminga „Bitės“ strategija – bendrovės vartotojų bazė siekia 1,58 milijono klientų ir stabiliai auga. Mes norime padėkoti visai „Bitės“ komandai už puikius pasiekimus ir palinkėti tolesnės sėkmės, dirbant su naujais investuotojais“, – sako Michelle Capiod, „Mid Europa“ partnerė.
„Su „Mid Europa“ palaikymu mes pavertėme „Bitę“ viena dinamiškiausių, aukštos kokybės paslaugas teikiančių ir į vartotoją orientuotų mobiliojo ryšio bendrovių Europoje. Esame dėkingi už „Bitės“ ilgalaikės strategijos palaikymą, ir esame pasiruošę toliau stiprinti verslą kartu su „Providence“, – teigia Frederick Hrenchuk, „Bitės“ įmonių grupės generalinis direktorius.
„Providence“ turi sėkmingą investicijų patirtį žiniasklaidos, komunikacijos, švietimo ir informacinių technologijų sektoriuose.
„Bitė“ yra išskirtinė bendrovė ir mes džiaugiamės nauja partneryste su Frederick‘u ir visa jo komanda. Savo ruožtu, mes atsinešame didelę patirtį, sukauptą auginant žiniasklaidos ir komunikacijos bendroves kitose rinkose. Palaikysime „Bitės“ pasirinktą strategiją ir investuosime į tolesnę jos plėtrą, išlaikant išskirtinį dėmesį klientams“, – sako Karim Tabet, „Providence“ vykdantysis direktorius.

Informacijos šaltinis: http://www.elektronika.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų