Jauni IT talentai kviečiami į mėnesio praktiką

2013 07 03 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

IT studentai ir talentingi programavimo mėgėjai kviečiami išbandyti savo jėgas praktikoje, dalyvaujant intensyvioje tobulėjimo programoje „Mėnuo su IT“. Antrus metus iš eilės programą organizuojanti tarptautinė IT paslaugų bendrovė „Tieto Lietuva“ skelbia tokiu būdu siekianti suteikti pradedantiems specialistams praktinių įgūdžių ir geresnį supratimą apie programuotojo darbo specifiką.

„Projektas skirtas gabiems žmonėms, kurie neturi didelės patirties IT srityje, bet dega noru išmokti programavimo subtilybių, paragauti komandinio darbo, susipažinti su realiu IT pasauliu“, – sakė programos sumanytojas, „Tieto Lietuva“ Konsultavimo paslaugų skyriaus vadovas Dainius Linga.

Pasak jo, universitetą baigusiems studentams, o kartais net ir kelerius metus kai kuriose įmonėse praleidusiems specialistams, dažnai trūksta žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų kasdieniame programinės įrangos kūrėjo darbe. „Todėl parengėme programą „Mėnuo su IT“, leidžiančią talentingiems žmonėms per keturias savaites susipažinti su skirtingomis technologijomis, darbu IT projekte ir gauti patyrusių ekspertų konsultacijas ir pagalbą“, – teigia D. Linga.

Praėjusiais metais projekte dalyvavęs Žygimantas pasakoja, kad programuotojo darbą prieš programą įsivaizdavo kiek kitaip. „Dalyvaudamas „Mėnuo su IT“ supratau, kiek daug žinių reikia programuotojui norint sukurti vertę nešantį rezultatą bei kokia reikšmę tam turi darnus komandinis darbas“, – pasakoja Žygimantas. Pasibaigus projektui, jis kartu su dar 5 dalyviais prisijungė prie „Tieto Lietuva“ darbuotojų komandos.

Šiemet programos „Mėnuo su IT“ dalyviai pasiskirstys į 2 grupes. Viena jų kurs „JAVA“, kita – „.NET“ technologijomis paremtą sprendimą. Be technologinių žinių daug dėmesio bus skiriama ir bendrųjų kompetencijų – darbo komandoje ir lyderystės – lavinimui. Be to, visi dalyviai išbandys „Agile“ programinės įrangos kūrimo metodologiją, taikys Extreme Programming (XP) praktikas.

„Mėnuo su IT“ vyks 2013 m. rugpjūčio 5–30 d., sakoma pranešime.

Atgal į sąrašą
Į viršų