Jaroslav Gil tapo naujuoju „DocLogix“ vadovu

2009 01 08 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB “DocLogix”

Dokumentų valdymo sistemos gamintojos „DocLogix“ naujuoju vadovu tapo Jaroslav Gil. Ilgametis „Alnos“ grupės darbuotojas Jaroslav Gil pakeitė būsimąjį Lietuvos energetikos ministrą Arvydą Sekmoką.

1999 metais Jaroslav Gil pradėjo savo karjerą „Alnos“ grupėje „Alnos Biuro sistemos“ (šiuo metu „Office day“) IT skyriaus vadovu. Nuo 2004 metų dirbo Alnos Verslo sprendimų centro (šiuo metu „Alna Business Solutions“) projektų vadovu. 2006 metais Jaroslav Gil išvyko į Lenkiją kur įkūrė „Alna Business Solutions“ padalinį. Per dvejus metus „Alna Business Solutions“ Lenkijoje tapo sėkmingai veikiančia kompanija ir vienu iš geriausių Microsoft Dynamics partnerių. 2008 metų vasarą „Alna Business Solutions“ Lenkijoje susijungė su lenkų kompanija „Ensofcon“ ir Jaroslav Gil tapo susijungusios kompanijos valdybos pirmininku.

„DocLogix dokumentų valdymo sistema turi didelį potencialą ir vertę jos vartotojams. Glaudus bendradarbiavimas su partneriais ir tiesioginiais vartotojais bei tinkamas produkto vystymo raidos pasirinkimas lems šio produkto bei įmonės sėkmę ateityje. Aš manau, kad tai tik laiko klausimas kada šis produktas paplis už Baltijos šalių ir Lenkijos ribų. O man didelė garbė ir iššūkis vadovauti kompanijai šiuo periodu.“ komentavo naujasis vadovas Jaroslav Gil.

Apie UAB „DocLogix“

Savo kuriamą dokumentų valdymo sistemą bendrovė „DocLogix“ per partnerių tinklą diegia ir prižiūri Baltijos šalyse ir Lenkijoje. „DocLogix“ klientai yra bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos, o šiuo metu „DocLogix“ sistema naudojasi daugiau nei 15000 vartotojų. 2008-aisiais metais “DocLogix” vartotojų skaičius išaugo 5000, o pats “DocLogix” produktas buvo intensyviai vystomas įvedant tokias svarbias funkcijas kaip, galimybė iš sistemos pasirašyti dokumentus mobiliu parašu bei „Microsoft Office Outlook“ integracija, kuri suteikia galimybę dirbti su dokumentų valdymo sistema tiesiogiai iš elektroninio pašto programos. 2009-aisiais „DocLogix“ produktas ir toliau bus vystomas ypatingą dėmesį skiriant jo patogumui.

Daugiau informacijos:

Ieva Kukevičienė, UAB “DocLogix”

Marketingo vadovė

Mob. tel. +370 698 31387

El.p.: ikukeviciene@doclogix.lt

Int. pusl.: http://www.doclogix.lt/

Atgal į sąrašą
Į viršų