Įvyko kasmetinė konferencija apie elektroninių dokumentų valdymą viešajame sektoriuje

2012 05 30 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB „DocLogix“

Gegužės 29 d. įvyko kasmetinė įmonės „DocLogix“ organizuojama konferencija apie elektroninių dokumentų valdymą. Konferencijos metu aptartos aktualiausios elektroninės valdžios įgyvendinimo problemos viešajame sektoriuje. Šiemet konferencija organizuota jau trečiąjį kartą.

Renginyje dalyvavo daugiau nei du šimtai viešojo sektoriaus atstovų – vadovų, departamentų direktorių, skyrių vedėjų ir kitų specialistų, kuriems aktualios elektroninių dokumentų valdymo problemos. Dalyvių gausa rodo, kad elektroninių dokumentų valdymo tema labai aktuali valstybinių įmonių atstovams, o pasidalinimas informacija bei patirtimi būtinas norint sėkmingai pereiti prie masinio elektroninių dokumentų naudojimo.

Konferencijos metu Susisiekimo ministerijos atstovas Vidas Ramanavičius pasakojo apie viešojo sektoriaus paslaugų perkėlimo į elektroninę erdvę situaciją Lietuvoje ir perspektyvas. Kalbant apie elektroninių dokumentų naudojimą bei apsikeitimą tarp institucijų pranešėjas teigė, kad: „Lietuva viena pirmųjų Europoje teisiškai reglamentavo elektroninių dokumentų bei elektroninio parašo, kaip neatsiejamos elektroninio dokumento dalies, naudojimą. Elektroninis parašas jau plačiai naudojamas ministerijose, todėl Lietuvos Respublikos Vyriausybė ketina įpareigoti visas valstybės ir savivaldybių institucijas, įstaigas ir įmones preliminariai nuo 2014 m. pradėti keistis rašytiniams dokumentams prilyginamais elektroniniams dokumentams.“

Konferencijoje taip pat pranešimą apie naujausius pasikeitimus elektroninių dokumentų valdymo srityje skaitė Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos atstovė Dr. Daiva Lukšaitė. Tai, kad pranešėja sulaukė labai daug klausimų, rodo, kad tema ypač aktuali viešojo sektoriaus atstovams.

Didelio susidomėjimo taip pat sulaukė ir įmonės „DocLogix“ atstovo, elektroninio parašo eksperto, Ugniaus Keturkos pranešimas apie elektroninį parašą, kurio metu ne tik buvo pateikta teorinė informacija, bet ir pademonstruotas elektroninio parašo veikimas dokumentų valdymo sistemoje bei pritaikymas kasdieniam darbui su elektroniniais dokumentais.

„Džiaugiamės, kad konferencija jau trečius metus sulaukia tokio gausaus būrio viešojo sektoriaus atstovų“ – teigia įmonės „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil. „Ir toliau tęsime šią gražią tradiciją ir savo šviečiamąja veikla elektroninių dokumentų valdymo srityje sieksime, kad viešojo sektoriaus organizacijos ne tik viduje, bet ir bendraudami su išoriniais interesantais naudotų elektroninius dokumentus“.

Apie UAB „DocLogix“

Savo kuriamą dokumentų ir procesų valdymo sistemą bendrovė „DocLogix“ per savo partnerių tinklą diegia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, šiuo metu vykdoma plėtra Turkmėnistane, Azerbaidžane ir kitose šalyse. „DocLogix“ klientai yra didieji bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos, o šiuo metu „DocLogix“ sistema naudojasi daugiau nei 22000 vartotojų.

Daugiau informacijos:

Ieva Kukevičienė, UAB “DocLogix”

Marketingo vadovė

Mob. tel. +370 608 14442

El.p.: ikukeviciene@doclogix.lt

Int. pusl.: http://www.doclogix.lt/ 

Atgal į sąrašą
Į viršų