“iTunes” parduotuvėse – patrauklus “Penkių kontinentų” sprendimas

2011 04 28 Šaltinis: UAB "Penki kontinentai"

Informacijos šaltinis: UAB “Penki kontinentai”

Kompanijos “Apple” parduotuvėse “iTunes” jau galima įsigyti bendrovės “Penki kontinentai” sukurtą taikomąją programą “Penki TV” Remote Access. Tai lengvai įdiegiamas ir paprastas naudoti sprendimas, skirtas per belaidį interneto ryšį (Wi Fi) valdyti TV priedėlį nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

 “Penkių kontinentų” sukurta programa turi visas įprasto TV pulto funkcijas ir dar daugiau. Klientas gali pasirinkti iš trijų tipų klaviatūrų (tarp jų ir “Qwerty”, kuria itin patogu įvesti bet kokį tekstą). Prisijungus nuotoliniu būdu, pvz., per išmanųjį telefoną, juo bus galima naudotis ir kaip TV pultu, ir kaip telefonu, o nuotolinio valdymo programa išliks aktyvi tol, kol nebus perkrautas TV priedėlis.

Dar vienas sprendimo privalumas – naudotojo saugumo užtikrinimas. Prisijungimas prie nuotolinio valdymo programos vyksta įvedus aktyvizacijos kodą, kuris pasirodo televizoriaus ekrane, – taip užtikrinama, kad prie televizoriaus neprisijungs joks pašalinis asmuo. Savo IP adresą kiekvienas naudotojas gali rasti TV priedėlio nustatymų skiltyje.

UAB “Penki kontinentai” – viena stambiausių ir seniausių Lietuvos informacinių technologijų bendrovių, įsikūrusių 1992 m. ir turinčių ilgametę informacinių technologijų intelektinės programinės įrangos kūrimo patirtį. Įmonė aktyviai atstovauja Lietuvos informacinių technologijų verslui vietinėse ir tarptautinėse parodose, forumuose ir seminaruose, kur pristato inovatyvius savo sukurtus produktus.

Atgal į sąrašą
Į viršų