ITT įmonių grupės “Unicenter” ketvirčio apyvarta augo 85 proc.

2011 05 23 Šaltinis: UAB "Uni Center"

Informacijos šaltinis: UAB “Uni Center”

Informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) įmonių grupės “Unicenter” pirmojo ketvirčio apyvarta, lyginant su tokiu pačiu praėjusių metų laikotarpiu, paaugo 85 proc. 2010 m. sausį – kovą įmonių grupės apyvarta sudarė 282 tūkst. Lt, o tokiu pačiu laikotarpiu šiemet – 523 tūkst. Lt.

 “Ryškiai išaugusią šių metų apyvartą lėmė atsigaunanti rinka ir vis daugiau užsakymų. Šalies bendrovės ir vėl pradeda investuoti į informacinių technologijų bei telekomunikacijų sprendimus. Žinoma, prie apyvartos didėjimo prisidėjo ir per praėjusius metus prisijungę keletas naujų “Unicenter” grupės narių”, – sako “Unicenter” atstovas Tomas Jonušas.

Pasak T.Jonušo, atslūgstant ekonominio sunkmečio baimėms, formuojasi naujos tendencijos investuoti į integruotus ITT sprendimus, ypač daug dėmesio skiriant vadinamiesiems “debesų” sprendimams, kai didžioji dalis įmonės ar organizacijos vadybos, kasdienio darbo valdymo sistemų yra keliamos į internetą ar išorinius serverius. “Pastebime, kad lietuviai itin gerai susipažinę su naujausiomis pasaulinėmis verslo valdymo galimybėmis, kurios padeda procesus organizuoti paprasčiau, o dažnai ir pigiau”, – komentuoja “Unicenter” atstovas.

Įmonių grupė pronozuoja, kad kitų šių metų ketvirčių apyvarta turėtų augti dar labiau, atsižvelgiant į užsakymų sezoniškumą. “Metų pradžioje dauguma įmonių pradeda domėtis galimybėmis investuoti į ITT, renkasi paslaugas, tinkamiausius sprendimus. Jau dabar turime gana nemažai pradėtų derybų bei užsakymų, kuriuos planuojame įgyvendinti antroje metų pusėje”, – teigia “Unicenter” atstovas.

Bendra įmonių grupės apyvarta praėjusiais metais siekė 5 mln. litų, šiemet planuojama gauti apie 7,5 mln. litų pajamų, o po trejų metų – 15 mln. litų. Šiuo metu įmonių grupė dirba su daugiau nei 200 įvairaus dydžio įmonių ir organizacijų.

“Unicenter” įmonių grupės bendrovėse dirba beveik 70 informacinių technologijų, telekomunikacijų, projektų rengimo ir administravimo specialistų. Šią nepriklausomų įmonių grupę šiuo metu sudaro 7 bendrovės: UAB “Tenesys”, UAB “IT dizaino sprendimai”, UAB “Telenordi”, UAB “Zorvidas”, UAB “BPM Solutions”, UAB “Invictus Group” ir UAB “Viae Ventus”.

Atgal į sąrašą
Į viršų