IT versle – jungimosi nuotaikos

2008 12 30 Šaltinis: SKS Inida

Informacijos šaltinis: Skaitos kompiuterių servisas

Gruodžio 30-ąją, antradienį, dviejų informacinių technologijų bendrovių – UAB “Inida” ir UAB “Skaitos kompiuterių servisas” – akcininkai paskelbė vienijantys jėgas ir kuriantys jungtinę uždarąją akcinę bendrovę UAB “SKS Inida”.

Pasak UAB “Inida” direktoriaus Ramūno Dirvelio, jungtinė bendrovė kuriama siekiant sukurti ir pasiūlyti rinkai naujų paslaugų, išnaudojant abiejų bendrovių sukauptą intelektualinį potencialą. “Tikiu, kad susijungę ir sustiprėję mes galėsime dar efektyviau aptarnauti savo klientus, ypač – verslo ir viešajame sektoriuose. Dar vasarą pradėję derybas dėl verslo apjungimo planavome, kad susijungimo efektas bus didesnis, tačiau prastėjanti šakos situacija dabar mus verčia šiek tiek koreguoti prognozes. Kita vertus, IT sektorius, priešingai negu kai kurie kiti sektoriai, dar ne taip pajuto krizės pasekmes. Taip, nuotaikos prastėja, tačiau pardavimai – dar ne”, – pripažino Ramūnas Dirvelis.

“Mes suvienijame tiek finansinius, tiek žmogiškuosius resursus, o abiejų besivienijančių pusių specialistų gebėjimai tarpusavyje gerai dera, todėl iš susijungimo tikimės labai gero rezultato. Tai tikrai tas atvejis, kai “vienas plius vienas yra daugiau negu du”, – teigė UAB “Skaitos kompiuterių servisas” direktorius ir akcininkas Virginijus Jasaitis.

UAB “SKS Inida” dirbs apie 35 darbuotojai, numatoma jos apyvarta 2009-aisiais sieks 25 mln. litų. Šių metų rezultatai bus skelbiami kitų metų pradžioje, o per 2008-ųjų 9 mėnesius bendra verslus sujungiančių įmonių apyvarta sudarė beveik 17 mln. litų. Abi bendrovės rinkoje veikia jau daugiau kaip 15 metų ir patenka į didžiausių Lietuvos IT bendrovių dvidešimtuką.

UAB “Inida” nauju pavadinimu pradės veikti nuo sausio 5-osios. Sandorio juridinė schema parinkta taip, kad jungimosi sąlygos kuo geriau atitiktų abiejų pusių interesus. Jungtinis verslas kuriamas UAB “Inida” pagrindu, išleidžiant naują akcijų emisiją, kurią išperka UAB “Skaitos kompiuterių servisas” akcininkai. Į UAB “Inida”, kurios pavadinimas nuo 2009 m. sausio keičiamas į UAB “SKS Inida”, iš UAB “Skaitos kompiuterių servisas” bus perkeltas visas informacinių technologijų prekybos, diegimo ir aptarnavimo verslas, o įsipareigojimus UAB “Skaitos kompiuterių servisas” IT sektoriaus klientams toliau vykdys UAB “SKS Inida”.

UAB “Inida” direktorius Ramūnas Dirvelis tęsia darbą kaip UAB “SKS Inida” direktorius, jo pavaduotoju tampa Valdas Trinkūnas, buvęs UAB “Skaitos kompiuterių servisas” direktoriaus pavaduotojas.

Bendrovė “Skaitos kompiuterių servisas” toliau tęs veiklą kaip informacinės sistemos “SKS Vaistai” operatorius, jos akcininkai nesikeičia. Įsipareigojimus farmacinio sektoriaus klientams pagal galiojančias “SKS Vaistai” aptarnavimo sutartis toliau vykdys UAB “Skaitos kompiuterių servisas”, jai, kaip ir anksčiau, vadovaus jos direktorius ir akcininkas Virginijus Jasaitis.

Ramūnas Dirvelis, UAB “SKS Inida” direktorius, tel. 8-698-37799, ramunas@inida.lt

Virginijus Jasaitis, UAB “Skaitos kompiuterių servisas” direktorius, tel. 8-699-25172, virgis@sks.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų