IT Startup konferencija “Going International” ugdys Lietuvos jaunimo e-verslumo įgūdžius

2011 12 14 Šaltinis: Jaunimo iniciatyva

Informacijos šaltinis: Jaunimo iniciatyva

Gruodžio 20 d. LR Ūkio ministerijoje vyksianti IT Startup konferencija “Going International” skatins Lietuvos jaunimą būti e-versliais ir vystyti su informacinėmis technologijomis susijusias verslo idėjas. Konferencijos metu savo patirtimi ir sėkmės istorijomis dalinsis IT startup‘ų bei sėkmingų lietuviškų IT projektų komandos, o lektoriai iš Danijos ir Islandijos papasakos apie informacinių technologijų verslo plėtros galimybes užsienyje.

IT Startup konferencijoje “Going International” save pristatys tiek IT startup’ai (komandos, tik pradedančios vystyti verslą informacinių technologijų srityje), tiek itin sėkmingi ir tarptautiniu mastu veikiantys lietuviški IT projektai. Konferencijos dalyviai išgirs apie tokius IT startup‘us ir projektus kaip M. Pakamorės projektą “ContentAir” (turinio valdymo sistema debesyse tarptautiniam verslui), A. Mendelevič projektą “AdDuplex” (aplikacijų mobiliesiems telefonams “Windows Phone” populiarinimo platforma), mobiliujų mokėjimų projektą “Mokipay” ir turinio valdymo sistemą “ImpressPages CMS”.

Šios konferencijos metu taip pat bus galima išgirsti iš autoritetingų užsienio pranešėjų apie informacinių technologijų srities verslo plėtros galimybes užsienyje bei sužinoti kaip užsienyje yra vystomi IT startup’ai. Konferencijoje šia tema kalbės tokie lektoriai kaip Danijos Prekybos rūmų Pirmininkas Thomas Solupajev-Ronlev, Danijos “Venture Cup” verslo plano konkurso vadovės Zenia Worm Francker ir Britta Bendix Jensen bei Islandijos “Innovit” verslumo centro Valdybos pirmininkas Thorlindur Kjartansson.

Išsamią informaciją apie konferenciją ir registraciją į ją galima rasti tinklalapio www.verslauk.lt skiltyje “Conference”. Norintys dalyvauti konferencijoje turi paskubėti registruotis, nes joje galės dalyvauti tik 150 dalyvių. Konferencija vyks anglų kalba.

IT Startup konferenciją “Going International” organizuoja VšĮ “Jaunimo iniciatyva”. Tai organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra ugdyti jaunimo verslumą ir skatinti iniciatyvas, vykdant įvairius projektus, tokius kaip “Verslauk” konkursas. IT Startup konferenciją “Going International” iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė pagal projektą “Jaunimo technologinių verslo idėjų skatinimas”. Konferenciją remia LR Ūkio ministerija, VšĮ “Versli Lietuva”, viešbutis “Neringa”, AirBaltic ir Visorių informacinių technologijų parkas.

Atgal į sąrašą
Į viršų